All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 18.12.2020 Şıklık ve konfor bir arada Onur Özcan

Evlerimizde geçireceğimiz yılbaşı gecesi için rahatlığı şıklıkla buluşturan tasarımlar DeFacto'nun yılbaşı özel koleksiyonunda.

Pandemi sebebiyle getirilen kısıtlamalar doğrultusunda hepimiz 2021’i evlerimizde karşılayacağız. DeFacto da bizleri düşünerek hem şık hem de rahat tasarımlardan oluşan bir koleksiyon hazırladı. Hazırlanan koleksiyonda yeni yıl akşamını keyifle geçirebilmemiz için tüm detaylar düşünüldü. Yeni yıl ruhunu yansıtan tasarımlarda ren geyiği, yılbaşı ağacı ve kartopu desenleri kullanıldı. Ayrıca ışıltısız bir yılbaşı söz konusu olamaz. Tasarımların çoğunda yılbaşı gecesinin enerjisini yansıtabileceğiniz metalik kumaşlar ve ışıltı detayları kullanıldı. Bunun yanı sıra tasarımlarda yer alan pul ve payet işlemeleri yaptığınız kombini daha da güçlendirecek. Koleksiyonda yer alan erkek ürünlerinde şık gömlekler ve pantolonlar yılbaşı akşamı için hazır olmanızı sağlayacak. Çocuk ürünlerinde ise kız çocukları için tasarlanan tül ve pul detaylı elbiseler, erkek çocuklar için hazırlanan gömlekler ve papyonlar çocuklarınızın unutulmaz bir yeni yıl akşamı geçirmesini sağlayacak. DeFacto'nun yılbaşı özel koleksiyonuna DeFacto mağazaları, resmi sitesi ve mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

DeFacto
Yılbaşı
Moda
Benzer İçerikler
ALL Men Paris'e dönüş: Vetements Paris Moda Haftası’na sayılı günler kala takvim açıklandı. Dikkat çeken detay ise Vetements oldu.
14.01.2021
Moda Yılbaşına özel ayrıcalıklar Yılın en güzel dönemine özel fırsatlar sunan Beymen, sevdiklerinize verebileceğiniz pek çok hediye seçeneği sunuyor.
31.12.2020
Moda Koza'nın kazananları açıklandı Koza Genç Moda Tasarımcıları Yarışması bu yıl ilk kez dijital olarak gerçekleşti.
25.12.2020
Son Eklenenler
Moda İkonik saat şimdi bronz Longines Legend Diver Watch, modern çağa ayak uydurmaya devam ederken cazibesini de arttırıyor.
22.01.2021
Moda Mansur Gavriel’in yeni gözdesi Mansur Gavriel, çok sevilen çanta modeli Lady ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.
22.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021