All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 11.06.2020 Şıklık garantili: Triko elbiseler Dilruba Karaköse

Triko elbiselerin her mevsime uyumlu duruşu, onların sıkça tercih edilmesinin önünü açıyor.

2020'nin İlkbahar-Yaz trendlerine baktığımızda karşımıza çıkan triko ya da örgü elbiseler, nostaljik bir ruh barındırırken çağa ayak uydurmasını da biliyor. Klasik elbiselerden sıkıldıysanız, muhteşem bir seçenek oluşturmaları da cabası. İster renkli ister doğal tonlarla yakaladığı uyum, onları bir adım öne çıkarmayı da başarıyor. Askılı versiyonlarıyla yaza uyarlanabildiği gibi daha kalın modelleri sonbaharda şıklığı garanti ediyor hiç şüphesiz. Eğer dikiş dikme beceriniz varsa kendiniz bile bu tarz bir elbise yaratabilirsiniz. Hem de tamamıyla zevkinize göre! Burada mutlaka ilhama ihtiyacınız olacaktır. O zaman galerimize mutlaka göz atın.

Elbise
Triko Elbise
Trend
Moda
Benzer İçerikler
Moda Tek renk tek parça Yaz sezonunun vazgeçilmez parçası elbiselerle sıcak havalara karşı koyacaksınız! Bol kesim, renkli modellere gardırobunuzda yer açın.
01.07.2020
Moda Viktoryen döneme modern dönüş Çok küçük bir detay bile eskilerin modasını yansıtmaya yetiyor. Bu sefer de yüksek yakalar eşliğinde Viktoryen döneme ışınlanıyoruz.
17.06.2020
Moda Şıklık garantili: Triko elbiseler Triko elbiselerin her mevsime uyumlu duruşu, onların sıkça tercih edilmesinin önünü açıyor.
11.06.2020
Son Eklenenler
Moda Mon Reve ile doğanın izleri Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.
25.11.2020
Moda Gap’ten sürdürülebilirliğe birlik çağrısı Globalden çarpıcı reklam kampanyası görmeye alışığız. Ancak bu reklam kampanyasında konuklar oldukça tanıdık yüzler.
20.11.2020
Moda Yeni sezona yeni ayakkabılar Louis Vuitton 2020 Sonbahar-Kış ayakkabı koleksiyonunu sürpriz bir isimle tanıttı.
18.11.2020