All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 26.05.2020 Seviyor, sevmiyor… Dilara Yılmaz

Yirmi yıl sonra dönüş yaparak gardıroplardaki yerini alan papatya deseniyle floral trendi yükselişini korumaya devam ediyor.

Floral desenler her sezon İlkbahar-Yaz koleksiyonlarında yer alır. Baharın adeta habercisi olan bu renkli trend 2020 Yaz sezonunda doksanlar nostaljisi yaşatıyor. Temiz kalbin ve sevginin temsilcisi olan naif çiçek papatya, gardıroplara hızlı bir giriş yapıyor. Elbiselerden çantalara, terliklerden tokalara birçok üründe gördüğümüz papatya deseni manikürlerde bile karşımıza çıkıyor. Sezonun dikkat çeken desenlerinden olan papatya geçtiğimiz gün American Idol finalinde jüri Katy Perry’ninde tercihiydi. Bu yaz görünümlerinizde uygulayabilmeniz için ilham olacak papatya desenli görünümler…

Galeri Daha fazlasını göster
papatya
floral desen
trend
2020
ilkbahar-yaz
doksanlar
Benzer İçerikler
Moda Seviyor, sevmiyor… Yirmi yıl sonra dönüş yaparak gardıroplardaki yerini alan papatya deseniyle floral trendi yükselişini korumaya devam ediyor.
26.05.2020
Son Eklenenler
Moda Rains’in yeni trendleri Sekiz yeni trend ile karşımıza çıkan Rains, yeni koleksiyona stil sahibi bir dokunuş katarak, özgün tasarımlarla karşımıza çıkıyor.
25.09.2020
Moda Blackpink Lisa karşınızda Fransız modaevinin yeni global marka elçisi kim oldu?
23.09.2020
Moda Konfor ve şıklık bir arada Network yeni koleksiyonu ile Sonbahar-Kış hazırlığı başlasın!
22.09.2020