All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 06.05.2020 Serena ve Stuart’dan heyecanlı haber Yunus Başaran

Serena Williams moda öncüsü kimliğini güçlendiriyor.

Serena Williams’ı tenis kariyeri ile biliyor olabilirsiniz ancak kendisi moda öncüsü. S by Serena markasını kuran Serena Williams, geçtiğimiz ay Legends adında bir reklam kampanyasını yayınlamıştı. Stiliyle hep adından söz ettiren başarılı isim, şimdi ise ikonik ayakkabılarıyla kendisine aşık eden Stuart Weitzman ile işbirliğine gidiyor. Marka, Serena Williams’ın global sözcüsü olduğunu, yayınladığı 2020 İlkbahar-Yaz reklam kampanyasının devam edeceği, önümüzdeki aylarda da bir seri reklam kampanyasını yayınlayacağını belirtti. Güçlü kadın imajıyla kusursuz bir seçim olduğunu düşündüğümüz Serena Williams’ın 2020 İlkbahar-Yaz reklam kampanyasıyla birlikte kadınlara umut ve optimizm kaynağı olmak için çabaladığını da ekledi. 

Serena Williams
Stuart Weitzman
Spokesman
Benzer İçerikler
Moda Serena ve Stuart’dan heyecanlı haber Serena Williams moda öncüsü kimliğini güçlendiriyor.
06.05.2020
Ünlüler Hadid & Williams'tan tenis maçı Pandemi için düzenlenen yardımlarda şimdi sırada heyecanlı bir tenis maçı var.
01.05.2020
Son Eklenenler
Moda Varla yok arası 2013 yılında ilk kez lanse edilen Nude koleksiyonu büyüyerek devam ediyor.
04.06.2020
Moda İsveç Dayanışması: Chimi x H&M İsveçli hazır giyim markası son dönemin popüler güneş gözlüğü markası Chimi ile güçlerini birleştirerek renkli bir kapsül koleksiyona imza atıyor.
04.06.2020
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020