All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 06.05.2020 Serena ve Stuart’dan heyecanlı haber Yunus Başaran

Serena Williams moda öncüsü kimliğini güçlendiriyor.

Serena Williams’ı tenis kariyeri ile biliyor olabilirsiniz ancak kendisi moda öncüsü. S by Serena markasını kuran Serena Williams, geçtiğimiz ay Legends adında bir reklam kampanyasını yayınlamıştı. Stiliyle hep adından söz ettiren başarılı isim, şimdi ise ikonik ayakkabılarıyla kendisine aşık eden Stuart Weitzman ile işbirliğine gidiyor. Marka, Serena Williams’ın global sözcüsü olduğunu, yayınladığı 2020 İlkbahar-Yaz reklam kampanyasının devam edeceği, önümüzdeki aylarda da bir seri reklam kampanyasını yayınlayacağını belirtti. Güçlü kadın imajıyla kusursuz bir seçim olduğunu düşündüğümüz Serena Williams’ın 2020 İlkbahar-Yaz reklam kampanyasıyla birlikte kadınlara umut ve optimizm kaynağı olmak için çabaladığını da ekledi. 

Serena Williams
Stuart Weitzman
Spokesman
Benzer İçerikler
Moda Givenchy’den ön izleme Matthew M. Williams ile güçlü bir bağ kuran Givenchy, gelecek sezondan yayınladığı görüntüler ile heyecanlandırmayı başarıyor.
01.12.2020
Moda Williams ile güçlü adımlar Stuart Weitzman, kış sezonunu markanın yüzü Serena Williams ile karşılıyor.Williams ile güçlü adımlarWilliams ile güçlü adımlarWilliams ile güçlü adımla
11.11.2020
ALL Men Givenchy ailesi Givenchy’nin sosyal medya etkileşimi, hafta sonu birçok ünlünün koleksiyon paylaşımıyla güçlendi.
21.10.2020
Son Eklenenler
Moda Lüks moda ile manga sanatı birleşiyor Gucci’nin özel kapsül koleksiyonunda yer alan ünlü manga karakteri Doraemon, ortaya eğlenceli görüntüler çıkartıyor.
15.01.2021
Moda #YakınMarkaj: Louis Vuitton 2021 İlkbahar- Yaz Erkek Aksesuarları Erkek koleksiyonunun aksesuarlarını sunan Louis Vuitton, genç ve dinamik tasarımlar sunuyor.
15.01.2021
Moda Caz performanslı Fendi Özgün bir caz performansı ile Fendi Renaissance-Anima Mundi'nin yeni bölümü yayınladı.
15.01.2021