All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 06.05.2020 Serena ve Stuart’dan heyecanlı haber Yunus Başaran

Serena Williams moda öncüsü kimliğini güçlendiriyor.

Serena Williams’ı tenis kariyeri ile biliyor olabilirsiniz ancak kendisi moda öncüsü. S by Serena markasını kuran Serena Williams, geçtiğimiz ay Legends adında bir reklam kampanyasını yayınlamıştı. Stiliyle hep adından söz ettiren başarılı isim, şimdi ise ikonik ayakkabılarıyla kendisine aşık eden Stuart Weitzman ile işbirliğine gidiyor. Marka, Serena Williams’ın global sözcüsü olduğunu, yayınladığı 2020 İlkbahar-Yaz reklam kampanyasının devam edeceği, önümüzdeki aylarda da bir seri reklam kampanyasını yayınlayacağını belirtti. Güçlü kadın imajıyla kusursuz bir seçim olduğunu düşündüğümüz Serena Williams’ın 2020 İlkbahar-Yaz reklam kampanyasıyla birlikte kadınlara umut ve optimizm kaynağı olmak için çabaladığını da ekledi. 

Serena Williams
Stuart Weitzman
Spokesman
Benzer İçerikler
Moda Givenchy ile yıldızlar bir arada Givenchy, Williams’ın gözetiminde tasarladığı 2021 İlkbahar-Yaz küresel kampanyasının ilk görüntülerini açıklamaktan mutluluk duyuyor.
29.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021
Moda Givenchy’den ön izleme Matthew M. Williams ile güçlü bir bağ kuran Givenchy, gelecek sezondan yayınladığı görüntüler ile heyecanlandırmayı başarıyor.
01.12.2020
Son Eklenenler
Moda Dior heyecanlandırmayı başardı Dior ile birlikte sıcak günlere hazır mısınız?
16.04.2021
Moda Converse yeni modelini tanıttı Bahar aylarına girdiğimiz bu günlerde içimizi sımsıcak yapacak haber Converse’den geldi.
15.04.2021
Moda Modaseverlere müjde var Sağlık sektöründe öncü çalışmalarıyla tanınan Amerikan Hastanesi, 100.Yılında modaseverleri de unutmadı.
15.04.2021