All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.05.2020 Savage x Fenty yıldızı olmaya hazır mısınız? Yunus Başaran

Rihanna’nın kurucusu olduğu Savage x Fenty iç çamaşır markası ikinci yıldönümünü bir sürprizle kutladı.

Rihanna, müzik dünyasını domine ettikten sonra moda dünyasına sıçradı. Fenty ile sektöre farklı bir yön veren güzel yıldız 2 yıl önce Savage x Fenty adıyla iç çamaşır dünyasına da adım atmıştı. 2019 sonlarında New York Moda Haftası kapsamında gerçekleştirdiği Savage x Fenty Show ile ününe ün katan marka, birçok yıldızı bir araya getirerek rakiplerine göz dağı vermişti. Kısa sürede ise akıl almaz satış rakamlarına ulaştığını belirten marka, Covid-19 pandemisi sebebiyle biraz geç de olsa 2020 Yaz reklam kampanyasını yayınladı. Yeni reklam kampanyası Savage x Fenty modellerinin evlerinde, uzaktan gerçekleştirilen çekimlerden oluşturuldu. Mayıs ayından Temmuz’a kadar aylık olarak piyasaya sürülecek koleksiyonun adı ise Savage x Summer olarak belirlendi. 

Ayrıca 2. yıldönümü şerefine markanın gerçekleştirdiği açıklamaya göre, Savage x Fenty hayranları arasında bir çekiliş ile Temmuz ayında aileye bir hayranını dahil edeceklerini de ekledi. Savage x Fenty hesabını takip ederek, #SavageXSummer ve #Contest hashtag’lerini kullanarak markanın bir ürünüyle gerçekleştirdiğiniz selfie çekimini paylaşmanız, kampanyaya katılmak için yeterli. 

Rihanna
Savage
Fenty
SavageXSummer
Benzer İçerikler
Moda Fenty’nin yeni konuğu Fenty’nin bu yaz lanse ettiği son koleksiyon 7-20 içerisinde bizi bir sürpriz bekliyor.
20.07.2020
Moda Rihanna’dan hayranlarına sürpriz! Rihanna SavageXFenty kampanyası için dört hayranı ile birlikte objektif karşısına geçti.
02.07.2020
Lifestyle Fenty’nin çalma listeleri Üç yakın arkadaştan Fenty’ye özel çalma listeleri hazırlandı.
26.06.2020
Son Eklenenler
Moda Millie’den Chuck modeli Millie By You projesi lanse edildi.
06.08.2020
Moda İlham veren tenis stili Son zamanda ismini bağış toplama kampanyası ile duyuran Brain Dead yeni iş birliğiyle sahneyi Prince ile paylaşıyor.
06.08.2020
Moda Yaratıcılığın geri dönüşümü Chinatown Market ve Allbirds yeni bir özgünlüğe imza atmak için gün sayıyor.
05.08.2020