All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.05.2020 Savage x Fenty yıldızı olmaya hazır mısınız? Yunus Başaran

Rihanna’nın kurucusu olduğu Savage x Fenty iç çamaşır markası ikinci yıldönümünü bir sürprizle kutladı.

Rihanna, müzik dünyasını domine ettikten sonra moda dünyasına sıçradı. Fenty ile sektöre farklı bir yön veren güzel yıldız 2 yıl önce Savage x Fenty adıyla iç çamaşır dünyasına da adım atmıştı. 2019 sonlarında New York Moda Haftası kapsamında gerçekleştirdiği Savage x Fenty Show ile ününe ün katan marka, birçok yıldızı bir araya getirerek rakiplerine göz dağı vermişti. Kısa sürede ise akıl almaz satış rakamlarına ulaştığını belirten marka, Covid-19 pandemisi sebebiyle biraz geç de olsa 2020 Yaz reklam kampanyasını yayınladı. Yeni reklam kampanyası Savage x Fenty modellerinin evlerinde, uzaktan gerçekleştirilen çekimlerden oluşturuldu. Mayıs ayından Temmuz’a kadar aylık olarak piyasaya sürülecek koleksiyonun adı ise Savage x Summer olarak belirlendi. 

Ayrıca 2. yıldönümü şerefine markanın gerçekleştirdiği açıklamaya göre, Savage x Fenty hayranları arasında bir çekiliş ile Temmuz ayında aileye bir hayranını dahil edeceklerini de ekledi. Savage x Fenty hesabını takip ederek, #SavageXSummer ve #Contest hashtag’lerini kullanarak markanın bir ürünüyle gerçekleştirdiğiniz selfie çekimini paylaşmanız, kampanyaya katılmak için yeterli. 

Rihanna
Savage
Fenty
SavageXSummer
Benzer İçerikler
ALL Men Savage X Fenty’den ilk adım Müzik dünyasındaki başarısının ardından moda dünyasında da başarı yakalayan Rihanna, perspektifini genişlettiği yeni koleksiyonu ile büyülüyor.
28.09.2020
Lifestyle SavagexFenty vol.2 geliyor! Rihanna, Savage X Fenty Sonbahar-Kış 2020 koleksiyonunu özel isimlerin katılımıyla tanıtacak.
18.09.2020
Moda Fenty’nin yeni konuğu Fenty’nin bu yaz lanse ettiği son koleksiyon 7-20 içerisinde bizi bir sürpriz bekliyor.
20.07.2020
Son Eklenenler
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Moda Kadının gücü ile Powerbank koleksiyonu Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren TAGG, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda.
19.10.2020
Moda MBFWİ 5.gün Moda haftası maratonun son günüyle birlikte sürprizlerle dolu bir haftayı tamamladık.
19.10.2020