All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.05.2020 Savage x Fenty yıldızı olmaya hazır mısınız? Yunus Başaran

Rihanna’nın kurucusu olduğu Savage x Fenty iç çamaşır markası ikinci yıldönümünü bir sürprizle kutladı.

Rihanna, müzik dünyasını domine ettikten sonra moda dünyasına sıçradı. Fenty ile sektöre farklı bir yön veren güzel yıldız 2 yıl önce Savage x Fenty adıyla iç çamaşır dünyasına da adım atmıştı. 2019 sonlarında New York Moda Haftası kapsamında gerçekleştirdiği Savage x Fenty Show ile ününe ün katan marka, birçok yıldızı bir araya getirerek rakiplerine göz dağı vermişti. Kısa sürede ise akıl almaz satış rakamlarına ulaştığını belirten marka, Covid-19 pandemisi sebebiyle biraz geç de olsa 2020 Yaz reklam kampanyasını yayınladı. Yeni reklam kampanyası Savage x Fenty modellerinin evlerinde, uzaktan gerçekleştirilen çekimlerden oluşturuldu. Mayıs ayından Temmuz’a kadar aylık olarak piyasaya sürülecek koleksiyonun adı ise Savage x Summer olarak belirlendi. 

Ayrıca 2. yıldönümü şerefine markanın gerçekleştirdiği açıklamaya göre, Savage x Fenty hayranları arasında bir çekiliş ile Temmuz ayında aileye bir hayranını dahil edeceklerini de ekledi. Savage x Fenty hesabını takip ederek, #SavageXSummer ve #Contest hashtag’lerini kullanarak markanın bir ürünüyle gerçekleştirdiğiniz selfie çekimini paylaşmanız, kampanyaya katılmak için yeterli. 

Rihanna
Savage
Fenty
SavageXSummer
Benzer İçerikler
Güzellik Sıra saç bakımında Müzik, moda ve güzellik de sağladığı başarılardan sonra şimdi de saç bakımı ile adından söz ettirecek.
15.03.2021
Moda Fenty'nin geleceği belirsiz Rihanna'nın lüks giyim markası Fenty'den şaşırtıcı haberler geliyor.
01.03.2021
Lifestyle Rihanna'nın kitabı geliyor Rihanna’nın en özel fotoğraflarını dev boyutlarda bir kitaba sığdırmak mümkün mü?
24.02.2021
Son Eklenenler
Moda Dior heyecanlandırmayı başardı Dior ile birlikte sıcak günlere hazır mısınız?
16.04.2021
Moda Converse yeni modelini tanıttı Bahar aylarına girdiğimiz bu günlerde içimizi sımsıcak yapacak haber Converse’den geldi.
15.04.2021
Moda Modaseverlere müjde var Sağlık sektöründe öncü çalışmalarıyla tanınan Amerikan Hastanesi, 100.Yılında modaseverleri de unutmadı.
15.04.2021