All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.05.2020 Savage x Fenty yıldızı olmaya hazır mısınız? Yunus Başaran

Rihanna’nın kurucusu olduğu Savage x Fenty iç çamaşır markası ikinci yıldönümünü bir sürprizle kutladı.

Rihanna, müzik dünyasını domine ettikten sonra moda dünyasına sıçradı. Fenty ile sektöre farklı bir yön veren güzel yıldız 2 yıl önce Savage x Fenty adıyla iç çamaşır dünyasına da adım atmıştı. 2019 sonlarında New York Moda Haftası kapsamında gerçekleştirdiği Savage x Fenty Show ile ününe ün katan marka, birçok yıldızı bir araya getirerek rakiplerine göz dağı vermişti. Kısa sürede ise akıl almaz satış rakamlarına ulaştığını belirten marka, Covid-19 pandemisi sebebiyle biraz geç de olsa 2020 Yaz reklam kampanyasını yayınladı. Yeni reklam kampanyası Savage x Fenty modellerinin evlerinde, uzaktan gerçekleştirilen çekimlerden oluşturuldu. Mayıs ayından Temmuz’a kadar aylık olarak piyasaya sürülecek koleksiyonun adı ise Savage x Summer olarak belirlendi. 

Ayrıca 2. yıldönümü şerefine markanın gerçekleştirdiği açıklamaya göre, Savage x Fenty hayranları arasında bir çekiliş ile Temmuz ayında aileye bir hayranını dahil edeceklerini de ekledi. Savage x Fenty hesabını takip ederek, #SavageXSummer ve #Contest hashtag’lerini kullanarak markanın bir ürünüyle gerçekleştirdiğiniz selfie çekimini paylaşmanız, kampanyaya katılmak için yeterli. 

Rihanna
Savage
Fenty
SavageXSummer
Benzer İçerikler
Lifestyle Rihanna’dan belgesel geliyor Kötü kızımız RiRi’nin belgeseline hazır mısınız?
01.06.2020
Moda Savage x Fenty yıldızı olmaya hazır mısınız? Rihanna’nın kurucusu olduğu Savage x Fenty iç çamaşır markası ikinci yıldönümünü bir sürprizle kutladı.
12.05.2020
Moda Yeni sezon trendleri belirlendi Fenty’nin 2020 İlkbahar-Yaz gözlük koleksiyonunun yeni serisi lanse edildi.
11.05.2020
Son Eklenenler
Moda Varla yok arası 2013 yılında ilk kez lanse edilen Nude koleksiyonu büyüyerek devam ediyor.
04.06.2020
Moda İsveç Dayanışması: Chimi x H&M İsveçli hazır giyim markası son dönemin popüler güneş gözlüğü markası Chimi ile güçlerini birleştirerek renkli bir kapsül koleksiyona imza atıyor.
04.06.2020
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020