All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.05.2020 Savage x Fenty yıldızı olmaya hazır mısınız? Yunus Başaran

Rihanna’nın kurucusu olduğu Savage x Fenty iç çamaşır markası ikinci yıldönümünü bir sürprizle kutladı.

Rihanna, müzik dünyasını domine ettikten sonra moda dünyasına sıçradı. Fenty ile sektöre farklı bir yön veren güzel yıldız 2 yıl önce Savage x Fenty adıyla iç çamaşır dünyasına da adım atmıştı. 2019 sonlarında New York Moda Haftası kapsamında gerçekleştirdiği Savage x Fenty Show ile ününe ün katan marka, birçok yıldızı bir araya getirerek rakiplerine göz dağı vermişti. Kısa sürede ise akıl almaz satış rakamlarına ulaştığını belirten marka, Covid-19 pandemisi sebebiyle biraz geç de olsa 2020 Yaz reklam kampanyasını yayınladı. Yeni reklam kampanyası Savage x Fenty modellerinin evlerinde, uzaktan gerçekleştirilen çekimlerden oluşturuldu. Mayıs ayından Temmuz’a kadar aylık olarak piyasaya sürülecek koleksiyonun adı ise Savage x Summer olarak belirlendi. 

Ayrıca 2. yıldönümü şerefine markanın gerçekleştirdiği açıklamaya göre, Savage x Fenty hayranları arasında bir çekiliş ile Temmuz ayında aileye bir hayranını dahil edeceklerini de ekledi. Savage x Fenty hesabını takip ederek, #SavageXSummer ve #Contest hashtag’lerini kullanarak markanın bir ürünüyle gerçekleştirdiğiniz selfie çekimini paylaşmanız, kampanyaya katılmak için yeterli. 

Rihanna
Savage
Fenty
SavageXSummer
Benzer İçerikler
Lifestyle Z kuşağı trend raporu 2020’nin son günlerinde yayınlanan VSCO yıllık raporu ile Z kuşağını yakından tanıyalım.
25.12.2020
Moda İlk pozlar Rihanna'dan Savage X Fenty tüm buzları eritmeye geliyor.
03.12.2020
Moda Fenty x Amina Muaddi yeniden Ödüllü ayakkabı tasarımcısı Amina Muaddi ve Fenty nefes kesecek bir koleksiyon için bir arada.
13.11.2020
Son Eklenenler
Moda Lüks moda ile manga sanatı birleşiyor Gucci’nin özel kapsül koleksiyonunda yer alan ünlü manga karakteri Doraemon, ortaya eğlenceli görüntüler çıkartıyor.
15.01.2021
Moda #YakınMarkaj: Louis Vuitton 2021 İlkbahar- Yaz Erkek Aksesuarları Erkek koleksiyonunun aksesuarlarını sunan Louis Vuitton, genç ve dinamik tasarımlar sunuyor.
15.01.2021
Moda Virgil Abloh'un merak uyandıran hamlesi Virgil Abloh, paylaştığı görsel ile merak uyandırdı.
15.01.2021