All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.03.2020 Sanatçı ve tasarımcı buluşması Yunus Başaran

Kusursuz bir sanatçı ve yetenekli bir tasarımcı bir araya gelirse...

Les Benjamins markasının önemli ismi Bünyamin Aydın olduğu kadar kadın tasarımlarının arkasında ise Lamia Al Otaishan Aydın yer alıyor. Başarılı tasarımcı 2020 İlkbahar-Yaz sezonu için hayata geçirdiği çanta ve ayakkabı koleksiyonunu görmüş olmalısınız. Markanın, doğanın özü ve gücünden ilhamla lanse ettiği çanta ve ayakkabı koleksiyonu alışılagelmiş çizgilerden epeyce uzak. Şimdi ise bu sezon aşık olduğumuz bu çanta koleksiyonları için ünlü sanatçı Sedef Gali ile bir projeye imza attı. 

Sedef Gali’nin eserleriyle kişiselleşen çantaların yer aldığı 17 parçalık kapsül koleksiyon Dünya Emekçi Kadınlar Günü şerefine Les Benjamins Nişantaşı Flagship mağazasında satışa çıktı. Bu ikilinin yakın arkadaşlığı muhteşem bir projeye dönüşürken, ikiliden gelecek diğer haberler konusunda sabırsızlanıyoruz.

Les Benjamins
Sedef Gali
Lamia Al Otaishan Aydın
Benzer İçerikler
Moda Les Benjamins’ten çağrı Sosyal uzaklaştığımız şu günlerde, markalardan evde kal temalı kampanyalar gelmeye devam ediyor.
23.03.2020
Moda Sanatçı ve tasarımcı buluşması Kusursuz bir sanatçı ve yetenekli bir tasarımcı bir araya gelirse...
12.03.2020
ALL Men Benjamin'den sakinleştirici etki Paris Erkek Moda Haftası’nda sunumunu gerçekleştiren Les Benjamins ses getirmeyi başardı.
20.01.2020
Son Eklenenler
Moda Varla yok arası 2013 yılında ilk kez lanse edilen Nude koleksiyonu büyüyerek devam ediyor.
04.06.2020
Moda İsveç Dayanışması: Chimi x H&M İsveçli hazır giyim markası son dönemin popüler güneş gözlüğü markası Chimi ile güçlerini birleştirerek renkli bir kapsül koleksiyona imza atıyor.
04.06.2020
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020