All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.03.2020 Sanatçı ve tasarımcı buluşması Yunus Başaran

Kusursuz bir sanatçı ve yetenekli bir tasarımcı bir araya gelirse...

Les Benjamins markasının önemli ismi Bünyamin Aydın olduğu kadar kadın tasarımlarının arkasında ise Lamia Al Otaishan Aydın yer alıyor. Başarılı tasarımcı 2020 İlkbahar-Yaz sezonu için hayata geçirdiği çanta ve ayakkabı koleksiyonunu görmüş olmalısınız. Markanın, doğanın özü ve gücünden ilhamla lanse ettiği çanta ve ayakkabı koleksiyonu alışılagelmiş çizgilerden epeyce uzak. Şimdi ise bu sezon aşık olduğumuz bu çanta koleksiyonları için ünlü sanatçı Sedef Gali ile bir projeye imza attı. 

Sedef Gali’nin eserleriyle kişiselleşen çantaların yer aldığı 17 parçalık kapsül koleksiyon Dünya Emekçi Kadınlar Günü şerefine Les Benjamins Nişantaşı Flagship mağazasında satışa çıktı. Bu ikilinin yakın arkadaşlığı muhteşem bir projeye dönüşürken, ikiliden gelecek diğer haberler konusunda sabırsızlanıyoruz.

Les Benjamins
Sedef Gali
Lamia Al Otaishan Aydın
Benzer İçerikler
Moda Les Benjamins’ten çağrı Sosyal uzaklaştığımız şu günlerde, markalardan evde kal temalı kampanyalar gelmeye devam ediyor.
23.03.2020
Moda Sanatçı ve tasarımcı buluşması Kusursuz bir sanatçı ve yetenekli bir tasarımcı bir araya gelirse...
12.03.2020
ALL Men Benjamin'den sakinleştirici etki Paris Erkek Moda Haftası’nda sunumunu gerçekleştiren Les Benjamins ses getirmeyi başardı.
20.01.2020
Son Eklenenler
Moda Yaratıcılığın geri dönüşümü Chinatown Market ve Allbirds yeni bir özgünlüğe imza atmak için gün sayıyor.
05.08.2020
Moda 13 yıl sonra yeniden Vans, The Simpsons ile ikinci yolculuğuna hazır olduğunu duyurdu.
04.08.2020
Moda Size her yer tatil beldesi 2020 İlkbahar-Yaz sezonunu ortalamışken marine detaylı tasarımlarıyla Beymen Club’a yakından bakalım.
24.07.2020