All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 14.04.2020 Sanat aşığı Mehry Mu Recep Duman

Sevilen markadan bu sezon sevenlerine harika bir sürpriz var.

Türkiye’yi globalde de başarıyla temsil eden çanta markası Mehry Mu, sanata olan tutkusunu 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda da gösteriyor. Net-A-Porter, Moda Operandi, Harvey Nichols, Berdorf Goodman, Browns, Beymen gibi birçok önemli online perakende devinde yer alan ve tutkunlarına ürünlerini ulaştıran, Jennifer Lawrence, Saorsie Ronan, Suri Cruise, Nicky Hilton Rothschild, Olivia Palermo ve İngiliz Kraliyet Ailesi gibi önemli isimlerin de kullandığı Mehry Mu, 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda ikonik şeklinin yanı sıra Market Bag ile de karşımıza geliyor.

Mehry Mu’yu bu denli sevmemizin bir diğer nedeni ise sanata ve sanatçıya olan tutkusu, desteği sayılabilir. Marka bu sezon Mehry Mu çanta alan herkese hediye olarak verilen çok amaçlı çanta koruyucu torbalarında ünlü ressam, karikatürist ve illüstratör Gürbüz Doğan Ekşioğlu ile işbirliğine giderek, sanatçının Night Fall adlı eserini desen olarak kullandı.

Galeri
Mehry Mu
Gürbüz Doğan Ekşioğlu
Night Fall
Benzer İçerikler
ALL Men Supreme 2020-21 Sonbahar-Kış Koleksiyonu Birkaç gün önce yayınladığı ön izleme ile ses getiren Supreme, bu kez tüm koleksiyonu sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor.
18.08.2020
Lifestyle Sevilen yapımdan yeni fragman Karanlık atmosferi ve ilginç hikayesiyle tüm dünyada sevenleri olan Into The Night’dan yeni tanıtım geldi.
01.07.2020
Moda Sanat aşığı Mehry Mu Sevilen markadan bu sezon sevenlerine harika bir sürpriz var.
14.04.2020
Son Eklenenler
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Moda Kadının gücü ile Powerbank koleksiyonu Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren TAGG, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda.
19.10.2020