All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 14.04.2020 Sanat aşığı Mehry Mu Recep Duman

Sevilen markadan bu sezon sevenlerine harika bir sürpriz var.

Türkiye’yi globalde de başarıyla temsil eden çanta markası Mehry Mu, sanata olan tutkusunu 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda da gösteriyor. Net-A-Porter, Moda Operandi, Harvey Nichols, Berdorf Goodman, Browns, Beymen gibi birçok önemli online perakende devinde yer alan ve tutkunlarına ürünlerini ulaştıran, Jennifer Lawrence, Saorsie Ronan, Suri Cruise, Nicky Hilton Rothschild, Olivia Palermo ve İngiliz Kraliyet Ailesi gibi önemli isimlerin de kullandığı Mehry Mu, 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda ikonik şeklinin yanı sıra Market Bag ile de karşımıza geliyor.

Mehry Mu’yu bu denli sevmemizin bir diğer nedeni ise sanata ve sanatçıya olan tutkusu, desteği sayılabilir. Marka bu sezon Mehry Mu çanta alan herkese hediye olarak verilen çok amaçlı çanta koruyucu torbalarında ünlü ressam, karikatürist ve illüstratör Gürbüz Doğan Ekşioğlu ile işbirliğine giderek, sanatçının Night Fall adlı eserini desen olarak kullandı.

Galeri
Mehry Mu
Gürbüz Doğan Ekşioğlu
Night Fall
Benzer İçerikler
Moda Sanat aşığı Mehry Mu Sevilen markadan bu sezon sevenlerine harika bir sürpriz var.
14.04.2020
Son Eklenenler
Moda Varla yok arası 2013 yılında ilk kez lanse edilen Nude koleksiyonu büyüyerek devam ediyor.
04.06.2020
Moda İsveç Dayanışması: Chimi x H&M İsveçli hazır giyim markası son dönemin popüler güneş gözlüğü markası Chimi ile güçlerini birleştirerek renkli bir kapsül koleksiyona imza atıyor.
04.06.2020
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020