All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 14.04.2020 Sanat aşığı Mehry Mu Recep Duman

Sevilen markadan bu sezon sevenlerine harika bir sürpriz var.

Türkiye’yi globalde de başarıyla temsil eden çanta markası Mehry Mu, sanata olan tutkusunu 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda da gösteriyor. Net-A-Porter, Moda Operandi, Harvey Nichols, Berdorf Goodman, Browns, Beymen gibi birçok önemli online perakende devinde yer alan ve tutkunlarına ürünlerini ulaştıran, Jennifer Lawrence, Saorsie Ronan, Suri Cruise, Nicky Hilton Rothschild, Olivia Palermo ve İngiliz Kraliyet Ailesi gibi önemli isimlerin de kullandığı Mehry Mu, 2020 İlkbahar-Yaz sezonunda ikonik şeklinin yanı sıra Market Bag ile de karşımıza geliyor.

Mehry Mu’yu bu denli sevmemizin bir diğer nedeni ise sanata ve sanatçıya olan tutkusu, desteği sayılabilir. Marka bu sezon Mehry Mu çanta alan herkese hediye olarak verilen çok amaçlı çanta koruyucu torbalarında ünlü ressam, karikatürist ve illüstratör Gürbüz Doğan Ekşioğlu ile işbirliğine giderek, sanatçının Night Fall adlı eserini desen olarak kullandı.

Galeri
Mehry Mu
Gürbüz Doğan Ekşioğlu
Night Fall
Benzer İçerikler
Lifestyle Sevilen yapımdan yeni fragman Karanlık atmosferi ve ilginç hikayesiyle tüm dünyada sevenleri olan Into The Night’dan yeni tanıtım geldi.
01.07.2020
Moda Sanat aşığı Mehry Mu Sevilen markadan bu sezon sevenlerine harika bir sürpriz var.
14.04.2020
Son Eklenenler
Moda Millie’den Chuck modeli Millie By You projesi lanse edildi.
06.08.2020
Moda İlham veren tenis stili Son zamanda ismini bağış toplama kampanyası ile duyuran Brain Dead yeni iş birliğiyle sahneyi Prince ile paylaşıyor.
06.08.2020
Moda Yaratıcılığın geri dönüşümü Chinatown Market ve Allbirds yeni bir özgünlüğe imza atmak için gün sayıyor.
05.08.2020