All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 03.12.2020 Şampiyon gücüyle Loft! Salih Devrim

Birbirinden başarılı sporcuyla yeni kampanyasını oluşturan marka, kalıpları kırma çağrısında bulunuyor.

Türkiye’yi uluslararası platformlarda başarıyla temsil etmiş milli sporcularla bir araya gelen Loft, yeni reklam kampanyasıyla herkesi stil konusunda cesur olmaya davet ediyor. Kalıpları aşan bir marka olmanın yanında rahat hareket etmemizi sağlayacak Jean pantolonlar ile sınırları ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Adlarını altın harflerle yazdıran, elde ettikleri başarılar ile gururlandıran 5 milli sporcu ile kamera karşına geçen marka, cesurluk algısıyla kalıpları kırmaya davet ediyor. Tekvando Dünya Şampiyonu Nur Tatar, Atletizm Dünya Şampiyonu Ramil Guliyev, Jimnastik Dünya Şampiyonu İbrahim Çolak, Güreş Dünya Şampiyonu Metehan Başar ve Badminton Akdeniz Oyunları Şampiyonu Neslihan Yiğit ile bir araya gelen Loft, “Sen de yapabilirsin… Cesur ol” sloganıyla moda tutkunlarını harekete geçiriyor.

Loft
Nur Tatar
Ramil Guliyev
İbrahim Çolak
Metehan Başar
Neslihan Yiğit
Benzer İçerikler
Moda Şampiyon gücüyle Loft! Birbirinden başarılı sporcuyla yeni kampanyasını oluşturan marka, kalıpları kırma çağrısında bulunuyor.
03.12.2020
Son Eklenenler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Moda 60.Yıla özel koleksiyon 60'ıncı yılın kutlu olsun Dr. Martens!
09.04.2021