All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 16.03.2021 Rosé Haleia’dan vazgeçmiyor Ataberk Kaçar

Rosé çıkardığı ilk solo albümünde tercihini Türk markasından yana kullandı.

Tüm dünyada adından sıkça söz ettiren Blackpink grubunun üyesi Rosé, çıkardığı ilk solo albümü olan ‘-R-‘ ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Albümünün parçası “On The Ground” şarkısını hayranlarıyla buluşturan ve şarkının klibinde Türk Haute Couture markası Haleia’nın 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonundan iki farklı tasarım giyen Rosé; Pembe fırfırlı mini elbisesi ve çiçek motifli beyaz işleme detaylı mini eteğiyle masalsı bir görünüm yakalamayı başardı. Sosyal medyada patlama yaratan bu masalsı görünüm, defalarca ‘repost’ olarak paylaşıldı. Blackpink geçtiğimiz ay yayınlanan online konserlerinde de Haleia’yı tercih etmiş; markanın SS21 koleksiyonuna ait fırfır detaylı fuşya büstiyeri ile lila takımını giyerek, hoş bir görünüm sağlamayı başarmıştı.

İlk Haute Couture tasarım koleksiyonununu 2020 Ekim ayında yayınlayan Haleia, kalıpların dışına çıkan ve zamansız bir stil sunuyor.

Blackpink
Rosé
Haleia
Benzer İçerikler
Moda Rosé Haleia’dan vazgeçmiyor Rosé çıkardığı ilk solo albümünde tercihini Türk markasından yana kullandı.
16.03.2021
Lifestyle BlackPink'ten solo açılımlar K-Pop efsanesi BlackPink'in üyeleri grup dışında da kişisel girişimlerde bulunuyor.
05.01.2021
Güzellik MAC’in yeni yüzü kim oldu? Kozmetik devi Mac, markanın yeni yüzünü instagram paylaşımıyla duyurdu.
19.10.2020
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021