All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 24.06.2020 Rimowa’nın alt markası Yunus Başaran

120 yıldır hayatımızda olan Rimowa, gözlüklerini lanse edeceği alt markasını tanıttı.

Alüminyum alaşımlı, kafes tasarımlı bavullarıyla nam salmış Rimowa, yeni alt markasını lanse etti. Rimowa’nın karakteristik tasarımlarıyla sadece bavul ve türevlerini yaptığını düşünürken, ikonik ızgara görünümü ve mat metal dokusuyla telefon kılıfları da hayatımıza girmiş ve çok beğenmiştik. Şimdi ise Rimowa, gözlük koleksiyonlarını lanse edeceği yeni alt markası Rimowa Eyewear’ı lanse etti. Üstelik üç ayrı stilde ve çeşitli renklerde gelen gözlük koleksiyonu hem günşe hem de optik olarak satışa çıkıyor. Günlük kullanıma uygun olarak tasarlanan koleksiyon, koruyucu bir keseyle sunulurken seyahatin zorluklarına dayanabilecek dayanıklı materyaller ile hazırlanmış. Yaklaşık 120 yıldır varlığını sürdüren Rimowa, bazı işbirlikleri ile yarattığı gözlüklerinden sonra başlı başına kendi gözlüklerini lanse etmesi sektörün hareketlendiğinin bir göstergesi. 9 Temmuz’da satışa çıkan koleksiyona markanın çevrimiçi satış platformundan ulaşabilirsiniz.

Rimowa
Eyewear
Benzer İçerikler
Moda Rimowa’nın alt markası 120 yıldır hayatımızda olan Rimowa, gözlüklerini lanse edeceği alt markasını tanıttı.
24.06.2020
Moda #YakınMarkaj: Cartier SS20 gözlük koleksiyonu Cartier’in köklerinden ilhamla yarattığı 2020 İlkbahar-Yaz sezonuna bakış...
08.05.2020
Moda #YakınMarkaj: Gucci SS20 gözlük koleksiyonu Gucci’nin zamansız gözlük modelleri yeni aksesuar trendiyle geliyor.
04.05.2020
Son Eklenenler
Moda Ev rahatlığı ile Les Benjamins Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.
04.12.2020
Moda The Fashion Awards 2020 kazananları Her sene merakla beklediğimiz The Fashion Awards, birbirinden değerli isimlerle dijital platformda buluştu.
04.12.2020
Moda Yorgan çantalar bizlerle Ayça Sarc’ın imza attığı Yorganlar Fora sergisi, Mehry Mu çizgisi ile birleşince ortaya çıkan tasarımlar bizlere tatlı bir nostalji yaşatıyor.
03.12.2020