All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 01.10.2020 Reebok x Minions koleksiyonu Onur Özcan

Reebok’tan en sevilen animasyon film Minions’a özel koleksiyon.

Reebok, son yılların en eğlenceli animasyon karakterleri olan Minion’ların yeni çıkacak filmi “Minions: Gru'nun Yükselişi” için özel bir seriye imza attı. Animasyon film denilince aklınıza sadece çocuklar gelmesin, koleksiyonda bebeklerden büyüklere her yaş grubu için birbirinden eğlenceli tasarımlar bulunuyor. Koleksiyonda yer alan her tasarımın ise filmle bir bağlantısı var. Gelin koleksiyonda yer alan modellere ve yeni yorumlara yakından bakalım.

Koleksiyonda Question Mid modeli gri-siyah yorumuyla yer alıyor. Instapump Fury modellerinden biri ise asimetrik bir tasarımla cesurca karşımıza çıkıyor. Club C modeli bizlere 70'ler ruhunu yaşatarak dönemin renklerinden ve desenlerinden kesitler taşıyor. Instapump Fury modelinin diğer yorumu, Minion’ların gözünden ve renklerinden ilham alınarak oluşturulmuş. Klasik Club C modelinin çocuklara özel hazırlanan tasarımı, seriye yeni dahil olan "Otto"nun gelişini kutlamak için tasarlanmış. Reebok’ın ikonik modellerinin yer aldığı koleksiyon eğlence ile konforu buluşturuyor. Hayatımızın gereğinden fazla ciddileştiği şu günlerde gününüze biraz renk katmak istemez misiniz? 1 Ekim tarihinden itibaren buradan tıklayarak ulaşacağınız sayfadan satışa sunulacak bu özel koleksiyonla Minions serisinin eğlenceli dünyasında kaybolabilirsiniz.

Reebok
Minions
Benzer İçerikler
Moda Reebok'tan yeni iş birliği Son zamanlardan adından sıkça söz ettiren Cardi B yeni işbirliği için kamera karşısına geçti.
15.04.2021
Moda Doğru seçim Cardi B Reebok, doğadan aldığı ilhamı hazırladığı iki yeni koleksiyona yansıtarak sürdürülebilir tasarımlarla karşımıza çıkıyor.
16.02.2021
Moda Sosyal medya duyurusu Kim Kardashian, Maison Margiela ve Reebok ortak çalışmasını sosyal medya hesabında paylaşıyor.
18.01.2021
Son Eklenenler
Moda Dior heyecanlandırmayı başardı Dior ile birlikte sıcak günlere hazır mısınız?
16.04.2021
Moda Converse yeni modelini tanıttı Bahar aylarına girdiğimiz bu günlerde içimizi sımsıcak yapacak haber Converse’den geldi.
15.04.2021
Moda Modaseverlere müjde var Sağlık sektöründe öncü çalışmalarıyla tanınan Amerikan Hastanesi, 100.Yılında modaseverleri de unutmadı.
15.04.2021