All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 01.10.2020 Reebok x Minions koleksiyonu Onur Özcan

Reebok’tan en sevilen animasyon film Minions’a özel koleksiyon.

Reebok, son yılların en eğlenceli animasyon karakterleri olan Minion’ların yeni çıkacak filmi “Minions: Gru'nun Yükselişi” için özel bir seriye imza attı. Animasyon film denilince aklınıza sadece çocuklar gelmesin, koleksiyonda bebeklerden büyüklere her yaş grubu için birbirinden eğlenceli tasarımlar bulunuyor. Koleksiyonda yer alan her tasarımın ise filmle bir bağlantısı var. Gelin koleksiyonda yer alan modellere ve yeni yorumlara yakından bakalım.

Koleksiyonda Question Mid modeli gri-siyah yorumuyla yer alıyor. Instapump Fury modellerinden biri ise asimetrik bir tasarımla cesurca karşımıza çıkıyor. Club C modeli bizlere 70'ler ruhunu yaşatarak dönemin renklerinden ve desenlerinden kesitler taşıyor. Instapump Fury modelinin diğer yorumu, Minion’ların gözünden ve renklerinden ilham alınarak oluşturulmuş. Klasik Club C modelinin çocuklara özel hazırlanan tasarımı, seriye yeni dahil olan "Otto"nun gelişini kutlamak için tasarlanmış. Reebok’ın ikonik modellerinin yer aldığı koleksiyon eğlence ile konforu buluşturuyor. Hayatımızın gereğinden fazla ciddileştiği şu günlerde gününüze biraz renk katmak istemez misiniz? 1 Ekim tarihinden itibaren buradan tıklayarak ulaşacağınız sayfadan satışa sunulacak bu özel koleksiyonla Minions serisinin eğlenceli dünyasında kaybolabilirsiniz.

Reebok
Minions
Benzer İçerikler
Moda Cardi B’nin Reebok heyecanı Şarkılarından giyim tarzına attığı her adım, söylediği her söz olay olan Cardi B, Reebok ile özel bir koleksiyona imza atıyor.
13.11.2020
Moda Reebok ile Kerby Jean-Raymond Kerby Jean-Raymond, yeni göreviyle ayakkabıdan giyime kadar şirketteki tüm tasarımlarla buluşmaya hazırlanıyor.
02.10.2020
Moda Reebok x Minions koleksiyonu Reebok’tan en sevilen animasyon film Minions’a özel koleksiyon.
01.10.2020
Son Eklenenler
Moda Lüks moda ile manga sanatı birleşiyor Gucci’nin özel kapsül koleksiyonunda yer alan ünlü manga karakteri Doraemon, ortaya eğlenceli görüntüler çıkartıyor.
15.01.2021
Moda #YakınMarkaj: Louis Vuitton 2021 İlkbahar- Yaz Erkek Aksesuarları Erkek koleksiyonunun aksesuarlarını sunan Louis Vuitton, genç ve dinamik tasarımlar sunuyor.
15.01.2021
Moda Virgil Abloh'un merak uyandıran hamlesi Virgil Abloh, paylaştığı görsel ile merak uyandırdı.
15.01.2021