All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 02.10.2020 Reebok ile Kerby Jean-Raymond Salih Devrim

Kerby Jean-Raymond, yeni göreviyle ayakkabıdan giyime kadar şirketteki tüm tasarımlarla buluşmaya hazırlanıyor.

Reebok yeni bir çağa Kerby Jean-Raymond ile başlıyor. New York City merkezli tasarımcı Kerby Jean-Raymond, ayakkabı markasının kreatif direktörlük koltuğuna oturduğunu duyurdu. Jean-Raymond, benzersiz misyonunu ve cesur adımlarını şimdiye kadar her işine yansıttığı gibi Reebok’a da yansıtmasını bekliyoruz. Reebok’ın başkanı Matt O’Toole yaptığı açıklamada, "Kerby, kendisini bir lider ve tutkulu bir aktivist olarak belirleyen cesur bir yaklaşıma sahip bir moda vizyoneridir. Tasarım ve marka amacı açısından Reebok üzerinde yaratacağı etki ve Reebok markasına benzersiz sesini ve yönünü daha geniş bir şekilde getirmesi konusunda inanılmaz derecede heyecanlıyız." sözleriyle memnuniyetini dile getirdi. Reebok, moda dünyasının en iddialı serbest temsilcisini yakalayarak başka bir boyuta taşınacak olması şimdiden heyecan veriyor.

Kerby Jean-Raymond
Reebok
Matt-O’Toole
Benzer İçerikler
Moda Reebok ile Kerby Jean-Raymond Kerby Jean-Raymond, yeni göreviyle ayakkabıdan giyime kadar şirketteki tüm tasarımlarla buluşmaya hazırlanıyor.
02.10.2020
Moda Coach tasarımları Basquiat tarzı ile karşınızda Coach’un klasik çizgisi ikonik sanatçı Jean-Michel Basquiat tarzıyla buluşuyor.
16.09.2020
Kültür-Sanat TV'de haziran filmleri "Yaz aylarında film izlenmez" diyenler yanılıyor. Bu filmler hem çok popüler hem de sinema dünyasına yön verecek nitelikte.
06.06.2020
Son Eklenenler
Moda Jil Sander yeni ailesine katılıyor Jil Sander'ın el değiştireceği haberleri netlik kazanıyor.
20.01.2021
Moda Puma'dan nostaljik koleksiyon 1950'li yıllarda hayatımıza giren Peanuts karakterleri Puma'da hayat buluyor.
20.01.2021
Moda Paris’te ilkbahar esintileri Jimmy Choo, yeni koleksiyonu ile bizlere Paris’te ilkbaharı yaşatıyor.
20.01.2021