All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 09.11.2020 Ray-Ban ‘’You’re On’’ Salih Devrim

Ray-Ban, ‘’You’re On’’ kampanyası ile özgürce yaşanılan hayatların, akış içindeki anına odaklanıyor.

Ray-Ban yeni sezon kampanyası ‘’You’re On’’ ile anın yaşandığı hayatları, gerçekçi ve zapt edilmemiş anlık görüntülerle bir araya getiriyor. Özgürce yaşamanın, kimsenin ne düşündüğünü umursamamanın altını çizen kampanya, reklam filmiyle temasını bir kez daha vurguluyor. Çekilen filmde, etrafındaki kişileri umursamadan kendilerini pinball oynamaya kaptırmış iki oyuncu karşımıza çıkıyor.

İkonik çerçevelerden oluşan tasarım, 1960 ve 70’lerin neşeli özgür ruhuyla somutlaşıyor. I-Shape Sekizgenler, büyük boyutlu geometrik şekilleriyle ve ifadeli kişilikleriyle ürünlerin öne çıkmasını sağlıyor. Doğrudan 1990’lardan çıkıp gelen Frank, orijinal renkler ve vintage altın Ray-Ban logosu ile koleksiyonda yerini alıyor. Yeni sezonda Wayfarer ailesindeki State Street modeli, asetattan yapılmış ve farklı renk geçenekleriyle zarif kare formu oluşturarak çağdaş bir tarz sunuyor.

Ray-Ban
You’re On
Son Eklenenler
Moda Mon Reve ile doğanın izleri Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.
25.11.2020
Moda Gap’ten sürdürülebilirliğe birlik çağrısı Globalden çarpıcı reklam kampanyası görmeye alışığız. Ancak bu reklam kampanyasında konuklar oldukça tanıdık yüzler.
20.11.2020
Moda Yeni sezona yeni ayakkabılar Louis Vuitton 2020 Sonbahar-Kış ayakkabı koleksiyonunu sürpriz bir isimle tanıttı.
18.11.2020