All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 25.09.2020 Rains’in yeni trendleri Salih Devrim

Sekiz yeni trend ile karşımıza çıkan Rains, yeni koleksiyona stil sahibi bir dokunuş katarak, özgün tasarımlarla karşımıza çıkıyor.

Vitruta.com'da satışa çıkmış olup, azımsanmayacak derecede takipçi kazanan Rains, modası geçmeyecek tasarımlar ile Sonbahar-Kış koleksiyonunu oluşturdu. Mevsimler arası geçişler için su geçirmez Rains Trekker Jacket, nefes alabilen PU ile tasarlanarak beklenmedik hava koşulları için oldukça kullanışlı bir ürün olarak koleksiyonda yerini alıyor. Sokak stilinde kullabileceğiniz Rains Belt Jacket ise yumuşak ve rahat kesimiyle minimal bir stile sahip olanlar için oluşturuldu. Trençkot tercihlerinizde ise zamansız kavramından esinlenen tasarımlar, hem şık hem pratik bir stile sahip olan Curve Jacket ile gardırobunuza eklemek isteyeceğiniz parçalar arasında bulunuyor.

Fonksiyonel formlu aksesuarlar, kombininizin tamamlayıcı parçası oluyor. Sokak stilinizde kullabileceğiniz MSN Bag Mini çanta ise dokuma kayışları ve Rains’e özgü karabina detaylarıyla öne çıkıyor. Sezonun bir diğer yeniliği ise Rains Bucket şapkalar. Rains aksesuar koleksiyonunun yeni parçalarından biri olan şapkalar; trençkotlar, boyfriend jeanler ve oversize blazerlarla kolayca kombinleme imkanı sunuyor.

Rains
Rains Trekker Jacket
Benzer İçerikler
Moda Rains’in yeni trendleri Sekiz yeni trend ile karşımıza çıkan Rains, yeni koleksiyona stil sahibi bir dokunuş katarak, özgün tasarımlarla karşımıza çıkıyor.
25.09.2020
Son Eklenenler
Moda Dior heyecanlandırmayı başardı Dior ile birlikte sıcak günlere hazır mısınız?
16.04.2021
Moda Converse yeni modelini tanıttı Bahar aylarına girdiğimiz bu günlerde içimizi sımsıcak yapacak haber Converse’den geldi.
15.04.2021
Moda Modaseverlere müjde var Sağlık sektöründe öncü çalışmalarıyla tanınan Amerikan Hastanesi, 100.Yılında modaseverleri de unutmadı.
15.04.2021