All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 25.09.2020 Rains’in yeni trendleri Salih Devrim

Sekiz yeni trend ile karşımıza çıkan Rains, yeni koleksiyona stil sahibi bir dokunuş katarak, özgün tasarımlarla karşımıza çıkıyor.

Vitruta.com'da satışa çıkmış olup, azımsanmayacak derecede takipçi kazanan Rains, modası geçmeyecek tasarımlar ile Sonbahar-Kış koleksiyonunu oluşturdu. Mevsimler arası geçişler için su geçirmez Rains Trekker Jacket, nefes alabilen PU ile tasarlanarak beklenmedik hava koşulları için oldukça kullanışlı bir ürün olarak koleksiyonda yerini alıyor. Sokak stilinde kullabileceğiniz Rains Belt Jacket ise yumuşak ve rahat kesimiyle minimal bir stile sahip olanlar için oluşturuldu. Trençkot tercihlerinizde ise zamansız kavramından esinlenen tasarımlar, hem şık hem pratik bir stile sahip olan Curve Jacket ile gardırobunuza eklemek isteyeceğiniz parçalar arasında bulunuyor.

Fonksiyonel formlu aksesuarlar, kombininizin tamamlayıcı parçası oluyor. Sokak stilinizde kullabileceğiniz MSN Bag Mini çanta ise dokuma kayışları ve Rains’e özgü karabina detaylarıyla öne çıkıyor. Sezonun bir diğer yeniliği ise Rains Bucket şapkalar. Rains aksesuar koleksiyonunun yeni parçalarından biri olan şapkalar; trençkotlar, boyfriend jeanler ve oversize blazerlarla kolayca kombinleme imkanı sunuyor.

Rains
Rains Trekker Jacket
Benzer İçerikler
Moda Rains’in yeni trendleri Sekiz yeni trend ile karşımıza çıkan Rains, yeni koleksiyona stil sahibi bir dokunuş katarak, özgün tasarımlarla karşımıza çıkıyor.
25.09.2020
Son Eklenenler
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Moda Kadının gücü ile Powerbank koleksiyonu Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren TAGG, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda.
19.10.2020