All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 21.09.2020 Raf Simons’tan yeni haber Onur Özcan

Belçikalı moda tasarımcısının bir sonraki adımı ne olacak?

Raf Simons 1995 yılında moda dünyasına kazandırdığı kendi adını taşıyan markası ile erkek modasının şekillenmesinde büyük rol oynadı. Kendi markası dışında Jil Sander, Christian Dior ve Calvin Klein markalarında artistik direktör koltuğuna oturdu. Raf Simons, her zaman için moda dünyasındaki güçlü rakiplerden biri oldu.

Şehirli erkeğin gardırobunda yer alan güçlü ve cesur tasarımlarıyla bilinen ünlü tasarımcı, kendi adını taşıdığı markası için marka tarihinde ilk olacak bir karara imza attı. Simons, daha önce Jil Sander ve Dior markaları için kadın koleksiyonu hazırlamıştı. Bu kez ise ilk kez kendi markası altında bir kadın koleksiyonu hazırlayacak. Ünlü tasarımcı resmi instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar ile bu haberi sevenlerine duyurdu. 23 Ekim’de sunulacak İlkbahar-Yaz koleksiyonu moda dünyası tarafından merakla bekleniyor.

Raf Simons
Jil Sander
Christian Dior
Calvin Klein
Benzer İçerikler
Moda Dior heyecanlandırmayı başardı Dior ile birlikte sıcak günlere hazır mısınız?
16.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Calvin Klein'a yeni üye Calvin Klein son yıllarda yaptığı, tasarım departmanındaki değişikliklere Willy Chavarria ile bir yenisini daha ekledi.
05.04.2021
Son Eklenenler
Moda Dior heyecanlandırmayı başardı Dior ile birlikte sıcak günlere hazır mısınız?
16.04.2021
Moda Converse yeni modelini tanıttı Bahar aylarına girdiğimiz bu günlerde içimizi sımsıcak yapacak haber Converse’den geldi.
15.04.2021
Moda Modaseverlere müjde var Sağlık sektöründe öncü çalışmalarıyla tanınan Amerikan Hastanesi, 100.Yılında modaseverleri de unutmadı.
15.04.2021