All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 21.09.2020 Raf Simons’tan yeni haber Onur Özcan

Belçikalı moda tasarımcısının bir sonraki adımı ne olacak?

Raf Simons 1995 yılında moda dünyasına kazandırdığı kendi adını taşıyan markası ile erkek modasının şekillenmesinde büyük rol oynadı. Kendi markası dışında Jil Sander, Christian Dior ve Calvin Klein markalarında artistik direktör koltuğuna oturdu. Raf Simons, her zaman için moda dünyasındaki güçlü rakiplerden biri oldu.

Şehirli erkeğin gardırobunda yer alan güçlü ve cesur tasarımlarıyla bilinen ünlü tasarımcı, kendi adını taşıdığı markası için marka tarihinde ilk olacak bir karara imza attı. Simons, daha önce Jil Sander ve Dior markaları için kadın koleksiyonu hazırlamıştı. Bu kez ise ilk kez kendi markası altında bir kadın koleksiyonu hazırlayacak. Ünlü tasarımcı resmi instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar ile bu haberi sevenlerine duyurdu. 23 Ekim’de sunulacak İlkbahar-Yaz koleksiyonu moda dünyası tarafından merakla bekleniyor.

Raf Simons
Jil Sander
Christian Dior
Calvin Klein
Benzer İçerikler
Moda Canlı: Dior 2021 İlkbahar-Yaz Moda Haftası Maratonu Paris Moda Haftası ile devam ediyor. Paris Moda Haftası’nın ise beklenen defilesi tabii ki de Dior’dan geliyor.
29.09.2020
Moda Raf Simons’tan yeni haber Belçikalı moda tasarımcısının bir sonraki adımı ne olacak?
21.09.2020
Moda Gigi Hadid’in yeni ikilisi Son zamanların en çok konuşulan iş birliği için Gigi Hadid perdeyi araladı.
14.09.2020
Son Eklenenler
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020
Moda Kadının gücü ile Powerbank koleksiyonu Koleksiyonlarında tavrı en ön sıraya yerleştiren TAGG, bu sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda.
19.10.2020
Moda MBFWİ 5.gün Moda haftası maratonun son günüyle birlikte sürprizlerle dolu bir haftayı tamamladık.
19.10.2020