All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 21.09.2020 Raf Simons’tan yeni haber Onur Özcan

Belçikalı moda tasarımcısının bir sonraki adımı ne olacak?

Raf Simons 1995 yılında moda dünyasına kazandırdığı kendi adını taşıyan markası ile erkek modasının şekillenmesinde büyük rol oynadı. Kendi markası dışında Jil Sander, Christian Dior ve Calvin Klein markalarında artistik direktör koltuğuna oturdu. Raf Simons, her zaman için moda dünyasındaki güçlü rakiplerden biri oldu.

Şehirli erkeğin gardırobunda yer alan güçlü ve cesur tasarımlarıyla bilinen ünlü tasarımcı, kendi adını taşıdığı markası için marka tarihinde ilk olacak bir karara imza attı. Simons, daha önce Jil Sander ve Dior markaları için kadın koleksiyonu hazırlamıştı. Bu kez ise ilk kez kendi markası altında bir kadın koleksiyonu hazırlayacak. Ünlü tasarımcı resmi instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar ile bu haberi sevenlerine duyurdu. 23 Ekim’de sunulacak İlkbahar-Yaz koleksiyonu moda dünyası tarafından merakla bekleniyor.

Raf Simons
Jil Sander
Christian Dior
Calvin Klein
Benzer İçerikler
Lifestyle Dior'dan müzik listeleri Hazırlanan listeler Maria Grazia Chiuri ve Kim Jones tarafından özel olarak oluşturuldu.
07.01.2021
ALL Men Dior ile hiper gerçeklik Dior Men 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunun detayları ortaya çıktı. Amerikalı sanatçı Kenny Scharf ile buluşan Kim Jones büyüleyici bir sunuma imza attı.
09.12.2020
ALL Men Dior için geri sayım! Bugün sunumu yapılacak olan Dior Men 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu için heyecanlı bekleyiş başladı.
08.12.2020
Son Eklenenler
Moda Lüks moda ile manga sanatı birleşiyor Gucci’nin özel kapsül koleksiyonunda yer alan ünlü manga karakteri Doraemon, ortaya eğlenceli görüntüler çıkartıyor.
15.01.2021
Moda #YakınMarkaj: Louis Vuitton 2021 İlkbahar- Yaz Erkek Aksesuarları Erkek koleksiyonunun aksesuarlarını sunan Louis Vuitton, genç ve dinamik tasarımlar sunuyor.
15.01.2021
Moda Caz performanslı Fendi Özgün bir caz performansı ile Fendi Renaissance-Anima Mundi'nin yeni bölümü yayınladı.
15.01.2021