All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 23.06.2020 Puma ve Winnie’den arşivlik model Yunus Başaran

Puma, yeni sneaker modelini ünlü model ile lanse etti.

Pride ayı özel koleksiyonlarını Cara Delevigne ile yayınlayan Puma, şimdi de yaza damgasını vuracak yeni sneaker modeli Kyron Awakening için Winnie Harlow ile işbirliğine girdi. Kanadalı eşsiz modelin yer aldığı reklam kampanyasında spor yaparken iki renk seçeneği ile gelecek sneaker modeline yakın bakış atma şansına erişiyoruz. 

Kyron Awakening, Puma’nın arşiv silüetlerinden öğelerin yer aldığı, yüksek moda sahnesindeki sneaker modelleri ile boy ölçüşecek hatlara sahip. Indigo mavisi ve pembe tonuyla birlikte siyah-beyaz ikilisiyle satışa çıkacak modellerde ikonik Puma şeridinin yeri değişmiş olarak görüyoruz. Puma mağazalarında, çevrimiçi satış kanalında ve seçili perakendecilerde satışa çıkan modele galeriden göz atabilirsiniz.

Puma
Winnie Harlow
Kyron Awakening
Benzer İçerikler
Moda Puma ve Winnie’den arşivlik model Puma, yeni sneaker modelini ünlü model ile lanse etti.
23.06.2020
Moda Çevre için yeniden Puma ve First Mile ikinci kez bir arada...
22.04.2020
Son Eklenenler
Moda Ev rahatlığı ile Les Benjamins Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.
04.12.2020
Moda The Fashion Awards 2020 kazananları Her sene merakla beklediğimiz The Fashion Awards, birbirinden değerli isimlerle dijital platformda buluştu.
04.12.2020
Moda Yorgan çantalar bizlerle Ayça Sarc’ın imza attığı Yorganlar Fora sergisi, Mehry Mu çizgisi ile birleşince ortaya çıkan tasarımlar bizlere tatlı bir nostalji yaşatıyor.
03.12.2020