All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 18.12.2020 Prada'dan sürpriz Onur Özcan

Luna Rossa Prada Pirelli yelken takımının resmi üniforması yelken sporu tutkunları için Prada mağazalarında satışa sunuldu.

Bu yıl 36''ncısı düzenlenecek olan America's Cup büyük bir heyecanla başlıyor. Alanında en başarılılar arasında yer alan Luna Rossa Prada Pirelli, destekçilerine ve spor tutkunlarına bir sürpriz hazırlayarak takım üniformalarından bir seçkiyi, belirli Prada mağazalarında ve Prada resmi sitesi üzerinden satışa sundu. Sunulan ürünler spor tutkunlarına stil, performans ve sürdürülebilirlik üçlüsünün üst düzey birleşimiyle unutulmaz bir deneyim vaat ediyor. Yelken tutkunlarının büyük bir heyecanla beklediği ürünler Auckland'daki America's Cup Village'daki Luna Rossa mağazalarında da yer alıyor. Dünyanın en zor müsabakalarından biri olan America's Cup için özel olarak hazırlanan ürünler Luna Rossa Prada Pirelli ekibi tarafından test edildi ve onaylandı. Woolmark imzalı ürünlerde merinos yünü kullanıldı. Su geçirmez özelliği dışında üst düzey nefes alabilirlik özellikleri bu tür teknik giysiler için öncü niteliği taşıyor. %100 doğal merinos yünüyle sürdürülebilirliğe dikkat çeken ve katkıda bulunan Luna Rossa Prada Pirelli sergiledikleri çevreci tutum ile alkışı hak ediyor.

Prada
Luna Rossa Prada Pirelli
Woolmark
Benzer İçerikler
ALL Men Prada’nın özgür duruşu Prada, zamansız tasarımlarının yanı sıra bu koleksiyonda özgürlüğün ve bireyselliğin altını çiziyor.
19.01.2021
Moda Billie Holiday, Prada kostümleri içinde Efsane caz sanatçısı Billie Holliday'in hayatını Prada kostümleri ile izlemeye ne dersiniz?
19.01.2021
Moda Prada ve Raf Simons bir arada Raf Simons ve Miuccia Prada’nın ilk ortak koleksiyonundan kampanyalar görselleri geldi.
18.01.2021
Son Eklenenler
Moda İkonik saat şimdi bronz Longines Legend Diver Watch, modern çağa ayak uydurmaya devam ederken cazibesini de arttırıyor.
22.01.2021
Moda Mansur Gavriel’in yeni gözdesi Mansur Gavriel, çok sevilen çanta modeli Lady ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.
22.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021