All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 18.12.2020 Prada'dan sürpriz Onur Özcan

Luna Rossa Prada Pirelli yelken takımının resmi üniforması yelken sporu tutkunları için Prada mağazalarında satışa sunuldu.

Bu yıl 36''ncısı düzenlenecek olan America's Cup büyük bir heyecanla başlıyor. Alanında en başarılılar arasında yer alan Luna Rossa Prada Pirelli, destekçilerine ve spor tutkunlarına bir sürpriz hazırlayarak takım üniformalarından bir seçkiyi, belirli Prada mağazalarında ve Prada resmi sitesi üzerinden satışa sundu. Sunulan ürünler spor tutkunlarına stil, performans ve sürdürülebilirlik üçlüsünün üst düzey birleşimiyle unutulmaz bir deneyim vaat ediyor. Yelken tutkunlarının büyük bir heyecanla beklediği ürünler Auckland'daki America's Cup Village'daki Luna Rossa mağazalarında da yer alıyor. Dünyanın en zor müsabakalarından biri olan America's Cup için özel olarak hazırlanan ürünler Luna Rossa Prada Pirelli ekibi tarafından test edildi ve onaylandı. Woolmark imzalı ürünlerde merinos yünü kullanıldı. Su geçirmez özelliği dışında üst düzey nefes alabilirlik özellikleri bu tür teknik giysiler için öncü niteliği taşıyor. %100 doğal merinos yünüyle sürdürülebilirliğe dikkat çeken ve katkıda bulunan Luna Rossa Prada Pirelli sergiledikleri çevreci tutum ile alkışı hak ediyor.

Prada
Luna Rossa Prada Pirelli
Woolmark
Benzer İçerikler
Moda Prada ve adidas yeniden Giyim sektörünün iki önemli isminden yeni bir haber var.
26.02.2021
Lifestyle Gucci listenin en başında The Lyst Index raporu Q4’e göre 20’de kimler yer alıyor? Hangi markalar zirveye yaklaşırken hangileri listenin sonuna düştü? Detaylar sizlerle.
28.01.2021
ALL Men Prada’nın özgür duruşu Prada, zamansız tasarımlarının yanı sıra bu koleksiyonda özgürlüğün ve bireyselliğin altını çiziyor.
19.01.2021
Son Eklenenler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Moda 60.Yıla özel koleksiyon 60'ıncı yılın kutlu olsun Dr. Martens!
09.04.2021