All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 02.12.2020 Prada ve adidas’ın yeni buluşması Salih Devrim

İleri görüşlü bir ortalık sunan ikili, yeni tasarımlarıyla iş birliğini güçlendiriyor.

Prada ve adidas’ın ikinci spor ayakkabı iş birliğini müjdeleyen haber geldi. Daha önce Prada, adidas’a farklı bir bakış sunarak Superstar sneaker’ı uzman bir işçilik ile ortaya çıkartmıştı. Şimdi ise hız kesmeden iş birliklerine devam eden ikili, Luna Rossa Prada Pirelli takımı için ileri görüşlü A + P Luna Rossa 21 siluetini yaratıyor.

İkili yelken sporu için tasarlanan ayakkabının ilhamını, AC75 Luna Rossa teknesinin tasarımdan alıyor. Yeniliğe ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığından beslenen tasarım, bir dizi yüksek performanslı geri dönüştürülmüş malzeme olan Primegreen’den oluşuyor. Esnek ve nefes almasına destek sağlayan yapısı aynı zamanda suyun siluete nüfuz etmesini önlüyor. İleri görüşlü ortaklık sunan adidas for Prada A+P Luna Rossa 21 silueti, 9 Aralık 2020’de Prada butikleri ve dünya genelindeki adidas mağazaları ile belirli mağazalarda satışa sunulacak.

Prada
Adidas
Luna-Rossa-21
Benzer İçerikler
ALL Men Prada’nın özgür duruşu Prada, zamansız tasarımlarının yanı sıra bu koleksiyonda özgürlüğün ve bireyselliğin altını çiziyor.
19.01.2021
Moda Billie Holiday, Prada kostümleri içinde Efsane caz sanatçısı Billie Holliday'in hayatını Prada kostümleri ile izlemeye ne dersiniz?
19.01.2021
Moda Prada ve Raf Simons bir arada Raf Simons ve Miuccia Prada’nın ilk ortak koleksiyonundan kampanyalar görselleri geldi.
18.01.2021
Son Eklenenler
Moda İkonik saat şimdi bronz Longines Legend Diver Watch, modern çağa ayak uydurmaya devam ederken cazibesini de arttırıyor.
22.01.2021
Moda Mansur Gavriel’in yeni gözdesi Mansur Gavriel, çok sevilen çanta modeli Lady ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.
22.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021