All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 26.02.2021 Prada ve adidas yeniden Yunus Başaran

Giyim sektörünün iki önemli isminden yeni bir haber var.

Geçtiğimiz Aralık ayında Prada ve adidas evliliğinde yeni bir perde açılmış, Hali hazırda bu işbirliği haberi moda dünyasını heyecanlandırmış iken yeni model haberi heyecanımızı körükledi. Aralık ayında Luna Rossa 21 sneaker modeli hayata geçmişti. Bu evliliğin uzun soluklu olacağını tahmin ettiğimiz gibi ikiliden aynı modelin yeni rengi geldi. 

Instagram’da @koala_hsh olarak bilinen bir hesabın yaptığı sızıntıya göre, tamamen monokrom görüntüsüyle ve petrol yeşili olarak gelen sneaker modeli yıl içinde lanse edilecek. Model üzerinde adidas imzası olan 3 çizgi ve topukta konumlanmış Prada’nın kırmızı logosu göze çarpıyor. Yarı saydam görünüme sahip yeni model, geri dönüştürülmüş PRIMEGREEN adındaki materyalden imal edilmiş. 

Oldukça minimal bir tasarıma sahip olan model, önceki modellerin sahip olduğu satış rakamlarına ulaşır ım merak etmekteyiz. 

adidas
Prada
Luna Rossa
PrimeGreen
Benzer İçerikler
Moda adidas yeni iş birliğini duyurdu Tasarım mirasına yenilikçi bakış.
06.04.2021
Moda Wales Bonner'den yeni işbirliği 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonu için hazır olun!
02.04.2021
Moda Prada ve adidas yeniden Giyim sektörünün iki önemli isminden yeni bir haber var.
26.02.2021
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021