All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 02.09.2020 Prada ve adidas tekrar birlikte Salih Devrim

Prada ve adidas, yolculuklarına devam ediyor. Peki bizi bu sefer ne gibi farklılıklar bekliyor?

Prada ve adidas ortaklığına kaldığı yerden devam ediyor. ‘’Prada for adidas’’ın ikinci kısmı özlenen tasarımlarla bir araya geliyor. Üç farklı renkten oluşan iş birliği, tek renge sahip olan siyah rengin yanı sıra; siyah-beyaz ve krom gümüş-beyaz kombinasyonlarıyla piyasaya çıkıyor. Superstar’ın orijinal kalıbında ise herhangi bir değişiklik yapılmadan uyarlanıyor.

İtalya’da Prada’nın ayakkabı uzmanı tarafından hazırlanan ayakkabılar, ısıyla damgalanmış sırçalı deri kullanılarak ‘PRADA’ yazısı ile damgalanıyor. Damgalanan Prada yazısının altına MADE IN ITALYA yazısı yerleştiriliyor. Orijinal iş birliğinde olduğu gibi, spor ayakkabıda da çift damga logoları görülüyor. Her bir çiftin dil kısmında hem Prada hem de adidas yazıları dikkatleri çekiyor.

İkilinin tekrar buluşması 8 Eylül’de adidas’ın web sitesinde yayınlanmasıyla gerçekleşecek.

Prada
adidas
Benzer İçerikler
Moda Prada ve adidas yeniden Giyim sektörünün iki önemli isminden yeni bir haber var.
26.02.2021
Lifestyle Gucci listenin en başında The Lyst Index raporu Q4’e göre 20’de kimler yer alıyor? Hangi markalar zirveye yaklaşırken hangileri listenin sonuna düştü? Detaylar sizlerle.
28.01.2021
ALL Men Prada’nın özgür duruşu Prada, zamansız tasarımlarının yanı sıra bu koleksiyonda özgürlüğün ve bireyselliğin altını çiziyor.
19.01.2021
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021