All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 02.09.2020 Prada ve adidas tekrar birlikte Salih Devrim

Prada ve adidas, yolculuklarına devam ediyor. Peki bizi bu sefer ne gibi farklılıklar bekliyor?

Prada ve adidas ortaklığına kaldığı yerden devam ediyor. ‘’Prada for adidas’’ın ikinci kısmı özlenen tasarımlarla bir araya geliyor. Üç farklı renkten oluşan iş birliği, tek renge sahip olan siyah rengin yanı sıra; siyah-beyaz ve krom gümüş-beyaz kombinasyonlarıyla piyasaya çıkıyor. Superstar’ın orijinal kalıbında ise herhangi bir değişiklik yapılmadan uyarlanıyor.

İtalya’da Prada’nın ayakkabı uzmanı tarafından hazırlanan ayakkabılar, ısıyla damgalanmış sırçalı deri kullanılarak ‘PRADA’ yazısı ile damgalanıyor. Damgalanan Prada yazısının altına MADE IN ITALYA yazısı yerleştiriliyor. Orijinal iş birliğinde olduğu gibi, spor ayakkabıda da çift damga logoları görülüyor. Her bir çiftin dil kısmında hem Prada hem de adidas yazıları dikkatleri çekiyor.

İkilinin tekrar buluşması 8 Eylül’de adidas’ın web sitesinde yayınlanmasıyla gerçekleşecek.

Prada
adidas
Benzer İçerikler
ALL Men Prada’nın özgür duruşu Prada, zamansız tasarımlarının yanı sıra bu koleksiyonda özgürlüğün ve bireyselliğin altını çiziyor.
19.01.2021
Moda Billie Holiday, Prada kostümleri içinde Efsane caz sanatçısı Billie Holliday'in hayatını Prada kostümleri ile izlemeye ne dersiniz?
19.01.2021
Moda Prada ve Raf Simons bir arada Raf Simons ve Miuccia Prada’nın ilk ortak koleksiyonundan kampanyalar görselleri geldi.
18.01.2021
Son Eklenenler
Moda Hayatı içine sığdıran çanta Çanta aşıklarına bir önerimiz var. Yaklaşın!
26.01.2021
Moda Sultan Gadimbayli ile modaya bakış Sultan Gadimbayli, tasarımları kadar başarılı ve doğru kararlarıyla da dikkatleri çekiyor. Azimli bir karaktere sahip olan Gadimbayli ile keyifle gerçekleştirdiğimiz sohbete eşlik etmek ister misiniz?
26.01.2021
Moda Asi bir ruh: Alexander McQueen Alexander McQueen 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonun en etkileyici modellerini sundu.
26.01.2021