All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 02.09.2020 Prada ve adidas tekrar birlikte Salih Devrim

Prada ve adidas, yolculuklarına devam ediyor. Peki bizi bu sefer ne gibi farklılıklar bekliyor?

Prada ve adidas ortaklığına kaldığı yerden devam ediyor. ‘’Prada for adidas’’ın ikinci kısmı özlenen tasarımlarla bir araya geliyor. Üç farklı renkten oluşan iş birliği, tek renge sahip olan siyah rengin yanı sıra; siyah-beyaz ve krom gümüş-beyaz kombinasyonlarıyla piyasaya çıkıyor. Superstar’ın orijinal kalıbında ise herhangi bir değişiklik yapılmadan uyarlanıyor.

İtalya’da Prada’nın ayakkabı uzmanı tarafından hazırlanan ayakkabılar, ısıyla damgalanmış sırçalı deri kullanılarak ‘PRADA’ yazısı ile damgalanıyor. Damgalanan Prada yazısının altına MADE IN ITALYA yazısı yerleştiriliyor. Orijinal iş birliğinde olduğu gibi, spor ayakkabıda da çift damga logoları görülüyor. Her bir çiftin dil kısmında hem Prada hem de adidas yazıları dikkatleri çekiyor.

İkilinin tekrar buluşması 8 Eylül’de adidas’ın web sitesinde yayınlanmasıyla gerçekleşecek.

Prada
adidas
Benzer İçerikler
Moda Emmy Ödülleri'nde kim, ne giydi? Emmy ödülleri bildiğiniz gibi...
21.09.2020
Moda Prada ve adidas tekrar birlikte Prada ve adidas, yolculuklarına devam ediyor. Peki bizi bu sefer ne gibi farklılıklar bekliyor?
02.09.2020
Moda Prada'dan farkındalık projesi Prada sürdürülebilirliğe cesur bir adım atıyor. 2021’e kadar naylon kumaşlarını tamamen ECONYL® naylona dönüştürmeyi hedefliyor.
26.08.2020
Son Eklenenler
Moda DB Berdan’dan sezonsuz tasarımlar Yeni dünya perspektifi ile oluşturulan 001 koleksiyonu, işlevsellik ve sezon ötesi tasarımlarıyla geleceğe sinyal veriyor.
29.09.2020
Moda Canlı: Dior 2021 İlkbahar-Yaz Moda Haftası Maratonu Paris Moda Haftası ile devam ediyor. Paris Moda Haftası’nın ise beklenen defilesi tabii ki de Dior’dan geliyor.
29.09.2020
Moda 60 yılın birikimi: Dr. Martens Marc Jacobs, Dr.Martens’ın 60. yıl dönümünü kutlamak için 27 yıl sonra tekrar aynı sahnede buluşuyor.
29.09.2020