All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 06.07.2020 Pharrell’den insan ırkına Yunus Başaran

İkonik modele Pharrell Williams yorumu geldi.

adidas Originals ve Pharrell Williams birlikteliğinde sıra Superstar modeline geldi. İkilinin uzun süren beraberliği yüzlerce sneaker modeliyle ve onlarca kapsül koleksiyonla sonuçlanmıştı. Bu beraberliğin uzun yıllar daha süreceğini geçtiğimiz aylarda bir röportajında belirten ünlü yıldız haklı çıktı. Markanın ikonik sneaker modeli, parmaklarındaki plastik korumalarıyla ünlü Superstar, Pharrell dokunuşuyla farklı bir görünüm kazandı. Daha önceleri pek çok kez varyasyonlarıyla tanıştığımız ikonik model şimdi ise örgü kumaştan ve minik yamalara ev sahipliği yapıyor. 

Beyaz üzeri neon yeşili ve sarı detaylarıyla bir model, siyah üzeri kahverengi ve mavi detaylarıyla diğer model olmak üzere iki alternatifle gelen yeni yorum, Pharrell’in imza sloganı “Human Race” (İnsan Irkı) ibaresiyle hareketleniyor. 

3 Temmuz’da global sitede ve seçili butiklerde satışa çıkacak model ülkemize ne zaman gelir bilmiyoruz ancak çok heyecanlıyız.

adidas
Pharrell Williams
Human Race
Superstar
adidas originals
Benzer İçerikler
Moda adidas X Ivy Park koleksiyonuna hazır mısınız? adidas ve Beyoncé hazırladıkları yeni adidas X Ivy Park koleksiyonuyla katlayarak devam ediyor.
23.10.2020
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
ALL Men Givenchy ailesi Givenchy’nin sosyal medya etkileşimi, hafta sonu birçok ünlünün koleksiyon paylaşımıyla güçlendi.
21.10.2020
Son Eklenenler
Moda Fenty’nin fütürist tasarımları Fenty’nin 2020-21 Sonbahar-Kış gözlük koleksiyonu “10-20” bizlerle.
26.10.2020
Moda Daily Paper’ın yeni büyüleyici mağazası New York’un yeni mağazası Daily Paper, eşsiz görünümüyle moda tutkunlarını büyülüyor.
26.10.2020
Moda Les Benjamins’den Rock kültürüne Sonbaharın kapısındayken sezonun merakla beklenen Les Benjamins Wild Wild East koleksiyonuna yakından bakalım.
26.10.2020