All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 06.07.2020 Pharrell’den insan ırkına Yunus Başaran

İkonik modele Pharrell Williams yorumu geldi.

adidas Originals ve Pharrell Williams birlikteliğinde sıra Superstar modeline geldi. İkilinin uzun süren beraberliği yüzlerce sneaker modeliyle ve onlarca kapsül koleksiyonla sonuçlanmıştı. Bu beraberliğin uzun yıllar daha süreceğini geçtiğimiz aylarda bir röportajında belirten ünlü yıldız haklı çıktı. Markanın ikonik sneaker modeli, parmaklarındaki plastik korumalarıyla ünlü Superstar, Pharrell dokunuşuyla farklı bir görünüm kazandı. Daha önceleri pek çok kez varyasyonlarıyla tanıştığımız ikonik model şimdi ise örgü kumaştan ve minik yamalara ev sahipliği yapıyor. 

Beyaz üzeri neon yeşili ve sarı detaylarıyla bir model, siyah üzeri kahverengi ve mavi detaylarıyla diğer model olmak üzere iki alternatifle gelen yeni yorum, Pharrell’in imza sloganı “Human Race” (İnsan Irkı) ibaresiyle hareketleniyor. 

3 Temmuz’da global sitede ve seçili butiklerde satışa çıkacak model ülkemize ne zaman gelir bilmiyoruz ancak çok heyecanlıyız.

adidas
Pharrell Williams
Human Race
Superstar
adidas originals
Benzer İçerikler
Moda Stan Smith Forever adidas Originals, Stan Smith Forever koleksiyonu ile ikonik sneaker modeli Stan Smith’in adını sürdürülebilir ürünler arasına yazdırıyor.
13.01.2021
Moda Prada ve adidas’ın yeni buluşması İleri görüşlü bir ortalık sunan ikili, yeni tasarımlarıyla iş birliğini güçlendiriyor.
02.12.2020
Moda Givenchy’den ön izleme Matthew M. Williams ile güçlü bir bağ kuran Givenchy, gelecek sezondan yayınladığı görüntüler ile heyecanlandırmayı başarıyor.
01.12.2020
Son Eklenenler
Moda Beklenen işbirlik: H&M x Simone Rocha Her yıl yeni markalarla çalışa H&M, bu yıl İrlandalı tasarımcı Simone Rocha ile ortak bir koleksiyon sunuyor.
19.01.2021
Moda Anne Hathaway'in Dior seçimleri Anne Hathaway'in son zamanlardaki görünümleri göz kamaştırıyor.
19.01.2021
Moda Billie Holiday, Prada kostümleri içinde Efsane caz sanatçısı Billie Holliday'in hayatını Prada kostümleri ile izlemeye ne dersiniz?
19.01.2021