All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 20.01.2021 Paris’te ilkbahar esintileri Onur Özcan

Jimmy Choo, yeni koleksiyonu ile bizlere Paris’te ilkbaharı yaşatıyor.

İngiliz modaevi zamansız aksesuarlar, ayakkabılar, çantalar ve ilkbahar için özel olarak hazırlanan tasarımlar ile bizleri selamlıyor. Markanın Kreatif Direktörü koleksiyon ve koleksiyonda yer alan ünlü model Sharon Alexie için şunları söylüyor; “Benim için ilkbahar canlandırıcı ruhuyla enerji, hareket ve güven anlamına geliyor ve Sharon, Jimmy Choo kadınının özünde bulunan bu nitelikleri mükemmel bir şekilde özetliyor.” Jimmy Choo’nun özel tasarımları, Sharon Alexie’nin dinamik enerjisi ve Tim Elkaim’in usta kadrajı birleşince ortaya bu muhteşem görüntüler çıkıyor. Paris’te çekilen reklam filmi bizi ilkbahardaki Paris romantizmi ve Jimmy Choo tasarımlarıyla baş başa bırakıyor. Reklam filminde yer alan ikonik Madeline Crossbody çantası ve gümüş toka detayı dikkat çekiyor. İki farklı boyut seçeneğiyle sunulan Bon Bon çanta, fuşya, şeftali tonları, saten ve fildişi seçenekleriyle karşımıza çıkıyor. Ayakkabılarda ise çok sevilen Sae 90, Matty 85 ve Beren 85 modelleri yer alıyor.

Fotoğraf: TIM ELKAIM

Video: TOBY KNOTT

Sanat Direktörü: FRANCK DURAND

Stylist: ELODIE DAVID

Saç: YANN TURCHI

Makyaj:  AURORE GIBRIEN

Model: SHARON ALEXIE

Jimmy Choo
Paris
İlkbahar
Benzer İçerikler
Moda Paris’te ilkbahar esintileri Jimmy Choo, yeni koleksiyonu ile bizlere Paris’te ilkbaharı yaşatıyor.
20.01.2021
ALL Men Paris'e dönüş: Vetements Paris Moda Haftası’na sayılı günler kala takvim açıklandı. Dikkat çeken detay ise Vetements oldu.
14.01.2021
ALL Men Göz kamaştırıcı gözlükler Paris Saint Germain, yıl dönümü için Thierry Lasry ile bir araya gelerek göz kamaştırıcı güneş gözlüklerini piyasaya sürüyor.
20.10.2020
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021