All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 06.04.2021 Pandora çiçek açıyor Salih Devrim

Bahar aylarının enerjisi Pandora’nın tasarımlarına da yansıyor. O halde birbirinden farklı modellere göz atmak ister misiniz?

Bahar aylarıyla birlikte stilimizde yapacağımız ufak değişiklikler tarzımızı güncellemeye yardımcı oluyor. Özellikle de aksesuar seçimi, stilimizi taçlandırmakla birlikte şık bir görünümün de sırrını veriyor. Birçok marka da yeni koleksiyonlarıyla mücevher tutkunlarını büyülemeyi başarıyor. Bu markaların başında ise Pandora geliyor.

Pandora bu bahar çiçek gibi bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor. Pandora Garden koleksiyonuna eklenen yeni mücevherler, her bahar açan çiçekleri kutlayarak bizlere umut vermeyi başarıyor. Yeni mor papatya charm’lar, ışıltılı ve renkli stil olanakları sunarken koleksiyonun sürprizleri arasında ise 925 ayar gümüş ve Pandora Rose seçenekleri ile baharın enerjisini yansıtan Pandora Moments çoklu zincir bileklikler yer alıyor. Koleksiyona katılan bu yeni tasarımlar, modern ve minimalist detaylarıyla iddialı bir seçenek sunuyor. Koleksiyona genel bir bakış atmak için aşağıdaki görselleri inceleyebilirsiniz.

Pandora
Pandora Garden
Benzer İçerikler
Moda Pandora çiçek açıyor Bahar aylarının enerjisi Pandora’nın tasarımlarına da yansıyor. O halde birbirinden farklı modellere göz atmak ister misiniz?
06.04.2021
Lifestyle Yeni yıla özel hediye Her yaş grubuna hitap eden mücevher markası Pandora, yeni yıl için müşterilerine özel bir hediye sunuyor.
03.12.2020
Moda Star Wars x Pandora ile eğlenceli ihtişam Star Wars hayranları, Pandora'nın tasarımları ile hem Star Wars hem de mücevherlerin ışıltılı dünyasına giriyor.
05.10.2020
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021