All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 09.12.2020 Oyun zamanı: Balenciaga Salih Devrim

Geride bırakmaya hazırlandığımız yılın son atağını Balenciaga yapıyor. Moda ve teknoloji dünyasını bir araya getiren Balenciaga, yeni koleksiyonuyla başarılı bir yıla veda ediyor.

Dijitalleşmenin hızla arttığı bu dönem yeni gelişmelerle karşımıza çıkıyor. Moda dünyasının da içine girdiği bu değişim, markaların dijital platformlardaki yerini belirliyor. Cesareti kendine ilke edinen Balenciaga ise hazırladığı yeni kampanyasıyla farklı bir perspektif sunuyor. 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonu için hazırlanan reklam kampanyası Afterworld: The Age of Tomorrow, bir video oyun ile denenmemişi ortaya koyuyor.  

Alışkın olmadığımız bir sunumla gösterime giren koleksiyon, aynı zamanda dijitalleşmenin önümüzdeki yıllarda nasıl bir boyut alacağının ipuçlarını veriyor. Video oyuna girdiğimizde karşımıza çıkan modellerin üzerindeki kıyafetler, yanda bulunan bilgi kutusu ile bilgilendirme sağlıyor. Moda tasarımcısı Demna Gvasalia ise dijitalleşmeye bakışını, "Moda filmi fikrinden nefret ediyorum. Bunu çok eski buluyorum. Moda şovlarının söz konusu olamayacağını bildiğimiz için Nisan ayında bunun üzerinde çalışmaya başladık" sözleriyle ifade ediyor. Koyu renklerin ağırlıklı olduğu koleksiyonu sanal ortamda deneyimlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Afterworld: The Age of Tomorrow
Demna Gvasalia
Balenciaga
Benzer İçerikler
Lifestyle Gucci listenin en başında The Lyst Index raporu Q4’e göre 20’de kimler yer alıyor? Hangi markalar zirveye yaklaşırken hangileri listenin sonuna düştü? Detaylar sizlerle.
28.01.2021
Moda Oyun zamanı: Balenciaga Geride bırakmaya hazırlandığımız yılın son atağını Balenciaga yapıyor. Moda ve teknoloji dünyasını bir araya getiren Balenciaga, yeni koleksiyonuyla başarılı bir yıla veda ediyor.
09.12.2020
Moda Balenciaga’nın yeni yüzü Cardi B Beklenen haber: Balenciaga, yeni yüzü Cardi B ile eşsiz bir birliktelik başlatıyor.
03.09.2020
Son Eklenenler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Moda 60.Yıla özel koleksiyon 60'ıncı yılın kutlu olsun Dr. Martens!
09.04.2021