All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 09.12.2020 Oyun zamanı: Balenciaga Salih Devrim

Geride bırakmaya hazırlandığımız yılın son atağını Balenciaga yapıyor. Moda ve teknoloji dünyasını bir araya getiren Balenciaga, yeni koleksiyonuyla başarılı bir yıla veda ediyor.

Dijitalleşmenin hızla arttığı bu dönem yeni gelişmelerle karşımıza çıkıyor. Moda dünyasının da içine girdiği bu değişim, markaların dijital platformlardaki yerini belirliyor. Cesareti kendine ilke edinen Balenciaga ise hazırladığı yeni kampanyasıyla farklı bir perspektif sunuyor. 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonu için hazırlanan reklam kampanyası Afterworld: The Age of Tomorrow, bir video oyun ile denenmemişi ortaya koyuyor.  

Alışkın olmadığımız bir sunumla gösterime giren koleksiyon, aynı zamanda dijitalleşmenin önümüzdeki yıllarda nasıl bir boyut alacağının ipuçlarını veriyor. Video oyuna girdiğimizde karşımıza çıkan modellerin üzerindeki kıyafetler, yanda bulunan bilgi kutusu ile bilgilendirme sağlıyor. Moda tasarımcısı Demna Gvasalia ise dijitalleşmeye bakışını, "Moda filmi fikrinden nefret ediyorum. Bunu çok eski buluyorum. Moda şovlarının söz konusu olamayacağını bildiğimiz için Nisan ayında bunun üzerinde çalışmaya başladık" sözleriyle ifade ediyor. Koyu renklerin ağırlıklı olduğu koleksiyonu sanal ortamda deneyimlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Afterworld: The Age of Tomorrow
Demna Gvasalia
Balenciaga
Benzer İçerikler
Moda Oyun zamanı: Balenciaga Geride bırakmaya hazırlandığımız yılın son atağını Balenciaga yapıyor. Moda ve teknoloji dünyasını bir araya getiren Balenciaga, yeni koleksiyonuyla başarılı bir yıla veda ediyor.
09.12.2020
Moda Balenciaga’nın yeni yüzü Cardi B Beklenen haber: Balenciaga, yeni yüzü Cardi B ile eşsiz bir birliktelik başlatıyor.
03.09.2020
Moda Balenciaga artık Türkiye’de Arzu nesneleri listemizin her daim zirvesindeki Balenciaga, ülkemizdeki ilk mağazasını açtı...
05.06.2020
Son Eklenenler
Moda İkonik saat şimdi bronz Longines Legend Diver Watch, modern çağa ayak uydurmaya devam ederken cazibesini de arttırıyor.
22.01.2021
Moda Mansur Gavriel’in yeni gözdesi Mansur Gavriel, çok sevilen çanta modeli Lady ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.
22.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021