All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 21.07.2020 Önce Gençler! Dilara Yılmaz

Türkiye’nin denim denince uluslararası alanda temsilcisi Mavi, son dönemin yükselen markası Ma Primi Giovani ile yaptığı yeni işbirliğini duyurdu.

Gardıropların vazgeçilmez parçalarından olan denim’i hayatımızın bir parçası yapan ve uluslararası arenada Türkiye’yi temsil eden marka Mavi, adından söz ettirmeye devam ediyor. Sokak modasının önemli bir parçası olan sweatshirt ve tişört tasarımlarına kendine özgü bir yorum katan 19 yaşındaki Defne Yiğit’in yükselen markası Ma Primi Giovani, Mavi ile bir işbirliğine gidiyor. “Ama önce gençler” anlamına gelen Ma Primi Giovani markasıyla dinamik bir özel koleksiyon hazırlayan Mavi bu işbirliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. İtalya’nın en önemli moda okullarından Instituto Marangoni’de eğitimine devam eden Defne; kendine özgü tasarımlarıyla dünyanın farklı ülkelerinde yarattığı rüzgarı bu kez Mavi’ye taşıyor. Ma Primi Giovani imzası olan sweatshirt ve tişörtlerin yanı sıra Mavi’ye özel tasarladığı kapsül koleksiyonda ilk defa elbise, crop top ve sweatpant’ler de yer alıyor. Based on Youth adını taşıyan koleksiyon, Ağustos ortasında Mavi mağazalarında sunulacak.

Galeri
Mavi
Ma Primi Giovani
Benzer İçerikler
Moda Çevreci yaklaşımlarda bugün Coca-Cola ve Mavi’nin bu projesine bayıldık.
16.09.2020
Moda Önce Gençler! Türkiye’nin denim denince uluslararası alanda temsilcisi Mavi, son dönemin yükselen markası Ma Primi Giovani ile yaptığı yeni işbirliğini duyurdu.
21.07.2020
Moda Seranay X Mavi Icon İkili bir kere daha bir araya gelerek ezber bozmaya devam ediyor.
17.06.2020
Son Eklenenler
Moda Fendi müjdeyi verdi İngiliz yaratıcılığı ile İtalyan ihtişamı onurlandıran zarif stillere hazır mısınız?
13.04.2021
Moda Beymen yeni koleksiyonunu tanıttı İstanbul Boğazı’nda moda rüzgarları esti.
13.04.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021