All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 31.08.2020 MTV VMA 2020 Kırmızı Halı Merve Girgin

Sosyal mesafeli olarak gerçekleştirilen MTV Video Müzik Ödül Töreni, uzun zamandır özlediğimiz kırmızı halı stillerinin bizlerle buluşturuyor.

Değişen dünya düzeniyle birlikte eski ihtişamlı günleri biraz geride bırakmak durumunda kalmıştık. Gösteriler, defileler ve ödül törenleri pandemi nedeniyle ertelendi ve dünya buna ayak uyduracak yeni tedbirler almak durumunda kaldı. MTV Video Müzik Ödül Töreni, ödül sezonunun en popüleri ve belki de en sansasyoneli olarak, biraz garip ama eski günleri aratmayan bir şekilde gerçekleşti. Uzun zamandır ilk defa bu kadar insanın sanal bir şekilde olsa da bir araya geldiği tören de sosyal mesafe kuralları sıkı bir şekilde uygulandı. Keke Palmer tarafından sunulan törenin performansları önceden çekilirken, kırmızı halı da tören yayınlanmadan önce gerçekleşti. Lil’ Kim’ in mor takımı, Lady Gaga’ nın etten elbisesi gibi ikonik görünümlere yer veren MTV Video Müzik Ödülleri’nin bu seneki kırmızı halı görüntülerine gelin bakalım.

Son Eklenenler
Moda DB Berdan’dan sezonsuz tasarımlar Yeni dünya perspektifi ile oluşturulan 001 koleksiyonu, işlevsellik ve sezon ötesi tasarımlarıyla geleceğe sinyal veriyor.
29.09.2020
Moda Canlı: Dior 2021 İlkbahar-Yaz Moda Haftası Maratonu Paris Moda Haftası ile devam ediyor. Paris Moda Haftası’nın ise beklenen defilesi tabii ki de Dior’dan geliyor.
29.09.2020
Moda 60 yılın birikimi: Dr. Martens Marc Jacobs, Dr.Martens’ın 60. yıl dönümünü kutlamak için 27 yıl sonra tekrar aynı sahnede buluşuyor.
29.09.2020