All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 25.11.2020 Mon Reve ile doğanın izleri Salih Devrim

Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.

Mon Reve Fundamentals, doğadan ilham alarak oluşturduğu koleksiyonu tasarımcı Betina Demişulam ile ortaya çıkarıyor. Hayatın her yönünü, yaşamı, doğayı ve aslımızın değerini hatırlatan Mon Reve Fundamentals 2021, beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor: Air, Earth, Fire, Water ve Wind.

Air koleksiyonu, zarif inci ile güçlü oniks taşının uyumlu birlikteliği sayesinde iki insan arasındaki aşkı simgelerken Earth koleksiyonu ise üretim duygusundan aldığı ilhamla ortaya çıkıyor. Saflığı, dinginliği ve akışı simgeleyen Apetit taşının etkileyici kullanımı ile dikkat çeken Water, okyanusun çeşitli renkleriyle göz alıcı bir etki yaratıyor. Eski Mısır’da takı ve objelerde güç taşı olarak kullanılan malahit ve lapisin yer aldığı parçalar ise Wind koleksiyonunda yer buluyor. Mon Reve’in imzası sayılan zincir ve charmlar da Fire koleksiyonunda karşımıza çıkıyor. Bu göz alıcı koleksiyonu incelemek için aşağıdaki görsellere göz atabilirsiniz.

Mon Reve Fundamentals 2021
Earth
Fire
Water
Benzer İçerikler
ALL Men Güncel yorum: Ermenegildo Zegna Ermenegildo Zegna köklerine yeniden uyarlamaya karar vererek 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonunu ortaya çıkarıyor.
20.01.2021
ALL Men Etro'dan cesur bir adım İkonik parçalar, geri dönüştürülmüş tasarımlar… Etro yeni sezonu ile moda dünyasında adından söz ettirmeye devam ediyor.
19.01.2021
ALL Men Aynaların yansıması: Fendi Aynaların ve neon ışıklarının gücünü arkasına alan Fendi, yeni koleksiyonu ile görücüye çıktı.
19.01.2021
Son Eklenenler
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021
Moda LV Trainer'a yeni tasarım Louis Vuitton yeni LV Trainer Upcycling modeli ile sürdürülebilirlik mesajı veriyor.
21.01.2021
Moda Jil Sander yeni ailesine katılıyor Jil Sander'ın el değiştireceği haberleri netlik kazanıyor.
20.01.2021