All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 22.07.2020 Moda tasarımcılarının nabzı tutuluyor Yunus Başaran

ISKO I-Skool Denim Tasarım Yarışması bu akşam canlı olarak yayınlanacak.

Sanko Holding bünyesinde faaliyet gösteren Premium Denim içerik markası ISKO, 2013 yılından bu yana ISKO I-Skool Denim Tasarım Yarışması düzenliyor. Tasarımcıların dikkat kesildiği yarışmanın bu yılki finali ise bu akşam gerçekleşiyor. 

ISKO I-Skool, ISKO’nun sektördeki deneyimleri ve bilgisiyle, geleceğin denim tasarımcılarına verdiği eğitim ve seminerler ile kariyer dağına tırmanmalarını sağlayan bir eğitim projesi. Her yıl uluslararası moda okullarından genç tasarımcıların, eğitmenlerin, yeni başlamış denim tasarımcılarının katılımlarıyla düzenlenen ISKO I-Skool Denim Tasarım Yarışması, bu yıl 7. kez düzenleniyor. ABA, Nuova Accademia di Belle Arti, , ESMOD Seoul, Bunka Fashion College, Polimoda, AMFI(Amsterdam Fashion Institute, Aalto University School of Arts, Design and Architecture, Fashion Institute of Technology (FIT), The Central Academy of Arts & Design (CAAD) gibi katılımcı moda okullarının yer aldığı bu büyük etkinlik 21 ve 22 Temmuz tarihlerinde gerçekleşerek, 22 Temmuz Çarşamba günü yani bugün Türkiye saatiyle 18:00’de dijital medya kanalları üzerinden canlı olarak yayınlacak Ödül Töreni ile son bulacak. 

Canlı yayını buradaki bağlantıya tıklayarak Youtube üzerinden veya buradaki bağlantı ile Instagram üzerinden izleyebilirsiniz.

ISKO
Sanko Holding
ISKO I-Skool
Denim Tasarım Yarışması
Benzer İçerikler
Moda Moda tasarımcılarının nabzı tutuluyor ISKO I-Skool Denim Tasarım Yarışması bu akşam canlı olarak yayınlanacak.
22.07.2020
Moda Ruhu bohem Denim etekler bu sezon bohem stilden ilhamını alıyor. A kesim midi etekler podyumlardan sonra sokak modasını da ele geçirecek gibi duruyor.
02.07.2020
Moda Denim tulumlar ile konforlu şıklık Hailey Bieber'dan Emma Roberts'a yıldızların yeni tercihi.
22.06.2020
Son Eklenenler
Moda adidas X Ivy Park koleksiyonuna hazır mısınız? adidas ve Beyoncé hazırladıkları yeni adidas X Ivy Park koleksiyonuyla katlayarak devam ediyor.
23.10.2020
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020