All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.06.2020 Mikro yerine XXL dönemi Dilruba Karaköse

Elbette zevkten zevke farklılık gösterse de oversize çanta kullanmayı tercih edenlerin sayısı hiç de az değil.

Yaz aylarında yapılabilecek aktivitelerin sayısı epey fazla. Plaja gitmekten arkadaş gruplarıyla parklarda piknik yapmaya kadar çeşitli seçenekler var. Bu durumda yanınızda taşıyacağınız şeylerin sayısı da bir miktar artıyor. Hem stilinizden ödün vermemek hem de tek çantaya pek çok eşya sığdırmak için oversize çantalar yükselişe geçiyor. Her ne kadar XXL çantaları tiye alan @thebigbagclub isimli Instagram hesabı olayın eğlenceli yanını ele alsa da, moda dünyası için farklı markaların zaten çok uzun zamandır radarında bu büyük boy çantalar. O yüzden sezonlar değişse bile oversize çantaların modası hiç geçeceğe benzemiyor.

Oversize çantalar
Moda
Sokak stili
Benzer İçerikler
Moda Mikro yerine XXL dönemi Elbette zevkten zevke farklılık gösterse de oversize çanta kullanmayı tercih edenlerin sayısı hiç de az değil.
29.06.2020
Moda Viktoryen döneme modern dönüş Çok küçük bir detay bile eskilerin modasını yansıtmaya yetiyor. Bu sefer de yüksek yakalar eşliğinde Viktoryen döneme ışınlanıyoruz.
17.06.2020
Moda Şimdi piknik zamanı! Havaların ısınmasıyla dışarıda vakit geçirme isteği artıyor. Doğanın içinde yeşilliklerde yapacağınız güzel bir piknik için ilham alacağınız görünümler…
28.05.2020
Son Eklenenler
Moda Fendi müjdeyi verdi İngiliz yaratıcılığı ile İtalyan ihtişamı onurlandıran zarif stillere hazır mısınız?
13.04.2021
Moda Beymen yeni koleksiyonunu tanıttı İstanbul Boğazı’nda moda rüzgarları esti.
13.04.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021