All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 29.06.2020 Mikro yerine XXL dönemi Dilruba Karaköse

Elbette zevkten zevke farklılık gösterse de oversize çanta kullanmayı tercih edenlerin sayısı hiç de az değil.

Yaz aylarında yapılabilecek aktivitelerin sayısı epey fazla. Plaja gitmekten arkadaş gruplarıyla parklarda piknik yapmaya kadar çeşitli seçenekler var. Bu durumda yanınızda taşıyacağınız şeylerin sayısı da bir miktar artıyor. Hem stilinizden ödün vermemek hem de tek çantaya pek çok eşya sığdırmak için oversize çantalar yükselişe geçiyor. Her ne kadar XXL çantaları tiye alan @thebigbagclub isimli Instagram hesabı olayın eğlenceli yanını ele alsa da, moda dünyası için farklı markaların zaten çok uzun zamandır radarında bu büyük boy çantalar. O yüzden sezonlar değişse bile oversize çantaların modası hiç geçeceğe benzemiyor.

Oversize çantalar
Moda
Sokak stili
Benzer İçerikler
Moda Mikro yerine XXL dönemi Elbette zevkten zevke farklılık gösterse de oversize çanta kullanmayı tercih edenlerin sayısı hiç de az değil.
29.06.2020
Moda Viktoryen döneme modern dönüş Çok küçük bir detay bile eskilerin modasını yansıtmaya yetiyor. Bu sefer de yüksek yakalar eşliğinde Viktoryen döneme ışınlanıyoruz.
17.06.2020
Moda Şimdi piknik zamanı! Havaların ısınmasıyla dışarıda vakit geçirme isteği artıyor. Doğanın içinde yeşilliklerde yapacağınız güzel bir piknik için ilham alacağınız görünümler…
28.05.2020
Son Eklenenler
Moda DB Berdan’dan sezonsuz tasarımlar Yeni dünya perspektifi ile oluşturulan 001 koleksiyonu, işlevsellik ve sezon ötesi tasarımlarıyla geleceğe sinyal veriyor.
29.09.2020
Moda Canlı: Dior 2021 İlkbahar-Yaz Moda Haftası Maratonu Paris Moda Haftası ile devam ediyor. Paris Moda Haftası’nın ise beklenen defilesi tabii ki de Dior’dan geliyor.
29.09.2020
Moda 60 yılın birikimi: Dr. Martens Marc Jacobs, Dr.Martens’ın 60. yıl dönümünü kutlamak için 27 yıl sonra tekrar aynı sahnede buluşuyor.
29.09.2020