All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 26.06.2020 Midyenin büyüsü All Magazine

Bir midye kabuğunun arsından dünyaya bakmak...

“Hatırlarım ilk görüşümü dünyayı,
Bir midye kabuğunun aralığından
Suların yeşili, göklerin mavisi,
Lapinaların en harelisi…
Hala tuzlu akar kanım
İstiridyelerin kestiği yerden.”

der Orhan Veli Kanık, Denizi Özleyenler İçin şiirinde… Tıpkı “Dünya benim istiridyem” diyen Shakespeare gibi Orhan Veli de deniz altının büyülü dünyasıyla hayatın ta kendisiyle bağdaştırır. Belki de özgürlükle… Ve şimdi özgür olmayı her zamankinden daha da özlem duyduğumuz bugünlerde midye kabuklarıyla istiridyeler moda ile tasarım dünyasını etkisi altına alıyor. Özellikle de takı tasarımlarında…

2020 İlkbahar-Yaz sezonunda Ulla Johnson midye kabuklarla süslenen kolyelere koleksiyonunda yer verirken Prada, Oscar de la Renta ve Marine Serre’de dikkat çekici küpeler öne çıkıyor. Chloé ise doğa harikası formuna gözlük tasarımlarında hayat veriyor. Eğer uslanmaz bir çanta tutkunuysanız Shrimps, Mango, Bago’da midye kabuğu formundaki portföy seçeneklerine göz atmanızı öneriyoruz.

Galeri Daha fazlasını göster
ALISVERIS
AKSESUAR
MIDYE
2020-İLKBAHAR-YAZ
Benzer İçerikler
Moda Midyenin büyüsü Bir midye kabuğunun arsından dünyaya bakmak...
26.06.2020
Moda Mrs. Maisel ile zaman yolculuğu The Marvelous Mrs. Maisel’ın günümüze çok rahat uyarlayabileceğiniz 50’ler stili radarımızda.
11.06.2020
Moda İçimizdeki romantik 2020 İlkbahar-Yaz sezonundan romantik aksesuarlar.
11.05.2020
Son Eklenenler
Moda Ruhu bohem Denim etekler bu sezon bohem stilden ilhamını alıyor. A kesim midi etekler podyumlardan sonra sokak modasını da ele geçirecek gibi duruyor.
02.07.2020
Moda Harry’nin hırkasını örelim JW Anderson’ın çok konuşulan patchwork hırkasına kolayca sahip olabiliriz.
02.07.2020
Moda Rihanna’dan hayranlarına sürpriz! Rihanna SavageXFenty kampanyası için dört hayranı ile birlikte objektif karşısına geçti.
02.07.2020