All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 19.10.2020 MBFWİ 5.gün Onur Özcan

Moda haftası maratonun son günüyle birlikte sürprizlerle dolu bir haftayı tamamladık.

Ceren Ocak

Ceren Ocak, 2021 İlkbahar-Yaz sezonu için ilhamını sokak modasından alıyor. Stil sahibi ve sıradanlıktan uzak kadınlar için hazırladığı koleksiyonda öne çıkan detaylar arasında hacimli kollar, düşük bel pantolonlar ve korse detaylarının ön planda olduğu tasarımlar öne çıkıyor. Koleksiyon toplamda 20 görünümden oluşuyor. Koleksiyon renk paletini siyah, beyaz, bey ve açık mavi renklerinden alıyor. Dikkat çeken bir diğer detay ise koleksiyonda yer alan bikini ve mayo tasarımları.

Kith&Kin

Renklerin yoğun kullanıldığı koleksiyonda asimetrik görünümler ön plana çıkıyor. Eğlenceli ve cesur siluetler koleksiyonun neşesini vurguluyor. Tüvit kumaşın tercih edildiği etekler ve ceketler diğer dönem temasını vurgulayan şifon gömlekler ve saten eteklerle birlikte bizleri küçük bir zaman yolculuğuna çıkarıyor.

Miin By Kadir Kılıç

Kadir Kılıç’ın “HER ŞEY TEK BİR AN’IN İÇİNDE SESSİZCE OLUYOR” adını verdiği yeni koleksiyonu Galataport’ta tanıtıldı. Bu yeni koleksiyon için Kalben sürpriz bir şarkı hazırladı. “Zero Sanat Hareketi” bakış açısıyla kurgulanan koleksiyonda tüketici alışkanlıkları ve moda kavramı gibi konular sorgulanıyor. Koleksiyon renk paletini siyah, kırmızı, gri ve sütlü kahve renklerinden alıyor. Güçlü siluetlerin yer aldığı koleksiyonda asimetrik ve deri detaylar koleksiyonun ritmini yükseltiyor.

Museum Of Fine Clothing

Eda Güngör yeni koleksiyonu için ilhamını aynı zamanda doğduğu ay olan temmuz ayında alıyor. Güngör’e göre temmuz ayı meyvelerin renklerini temsil ediyor. Koleksiyonun renk paleti de özgür ve canlı renklerden oluşuyor. Koleksiyonda romantik gece elbiseleri ön plana çıkıyor. Pret-a-Couture koleksiyonunda güneş sarısından deniz mavisi kumaşlara kadar birçok detay el işlemesi boncuklarla birleştiriliyor.

Hakaan Yıldırım

Renk paletini siyah, pembe, kırık beyaz renklerinden alan koleksiyonda hacimli formlar ön plana çıkıyor. Etek uçlarında yer alan yoğun fırfırlar ve kollarda yer alan drape detayları görünümleri güçlendiriyor. Spor ayakkabıların içine giyilmiş topuklu ayakkabılar feminen-maskülen zıtlığına göndermede bulunuyor.

Mercedes Benz Fashion Week Istanbul
MBFWI
Benzer İçerikler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda The Fashion Awards 2020 kazananları Her sene merakla beklediğimiz The Fashion Awards, birbirinden değerli isimlerle dijital platformda buluştu.
04.12.2020
Kültür-Sanat Beyaz perdede moda Fashion Film Festival Istanbul 2020 ile sinema ve modanın büyülü dünyasına unutulmaz bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?
18.11.2020
Son Eklenenler
Moda Fendi müjdeyi verdi İngiliz yaratıcılığı ile İtalyan ihtişamı onurlandıran zarif stillere hazır mısınız?
13.04.2021
Moda Beymen yeni koleksiyonunu tanıttı İstanbul Boğazı’nda moda rüzgarları esti.
13.04.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021