All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 25.06.2020 Masal dünyasına bir adım daha attık Yunus Başaran

UniCornetto özel koleksiyonuna yakından bakalım.

Cornetto ve Trendyol’dan bu yazın en eğlenceli işbirliği haberi geldi. İki markanın ortak projesi kapsamında Cornetto’nun Aleyna Tilki’yle birlikte çektiği reklam kampanyasının merkezindeki UniCornetto dondurmasına ait özel bir koleksiyon lanse edildi. UniCornetto ambalajlarında bulunan indirim kodlarının geçerli olduğu butik yaz boyunca açık olurken, aynı zamanda bu yazın hit şarkısı Bu Benim Masalım ile Aleyna Tilki’nin yarattığı masalsı dünyaya da adım atıyoruz. UniCornetto özel koleksiyonunun içinde havlu, çorap, sırt çantası, saç aksesuarları, defterler, bardaklar ve telefon aksesuarları yer alıyor. Buraya tıklayarak Trendyol UniCornetto butiğine giderek ürünler eyakından bakabilirsiniz. 

Cornetto
Trendyol
Aleyna Tilki
UniCornetto özel koleksiyonu
UniCornetto koleksiyonu çıktı
Benzer İçerikler
Alışveriş Büyük indirim günleri Beklenen indirim günlerinin son gününde ALL Magazine linkleri tek başlık altında...
25.11.2020
Lifestyle Yaz Notaları’yla hareketlenelim Apple Music kullanıcılarının sevdiği müzik listelerine bir yenisi eklendi; Yaz Notaları.
29.07.2020
Moda Masal dünyasına bir adım daha attık UniCornetto özel koleksiyonuna yakından bakalım.
25.06.2020
Son Eklenenler
Moda Ev rahatlığı ile Les Benjamins Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.
04.12.2020
Moda The Fashion Awards 2020 kazananları Her sene merakla beklediğimiz The Fashion Awards, birbirinden değerli isimlerle dijital platformda buluştu.
04.12.2020
Moda Yorgan çantalar bizlerle Ayça Sarc’ın imza attığı Yorganlar Fora sergisi, Mehry Mu çizgisi ile birleşince ortaya çıkan tasarımlar bizlere tatlı bir nostalji yaşatıyor.
03.12.2020