All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 14.09.2020 Mango'nun triko aşkı Onur Özcan

Mango sezonu trikoyla açtı.

Triko dönemini açtık. Trikolar sonbahar aylarında gardıroplarımızın vazgeçilmez parçalarındandır. İçerisinde birçok trikonun yer aldığı Mango Soft koleksiyonu konfor ve işlevselliğin ön plana alınarak özel olarak hazırlandığı ürünler ile bizlere unutulmaz bir sonbahar deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

İspanyol devi Mango, her sezonda öne çıkarmaya çalıştığı triko bu sezon farklı bir anlam kazanıyor. Serin sonbahar akşamları ve sıcak gündüz dengesizliğinde ilaç gibi gelen triko merkezli koleksiyonda dokunun yumuşaklığı sonbaharın temsilcisi beyaz, krem, gri, bej ve kahverenginin hoş tonlarıyla destekleniyor. Sakinliği vurgulayan renk paleti triko konforu ile birleşiyor. Hazırlanan koleksiyonda özel dikim paltolar görünümleri güçlendirerek şıklık katıyor. Koleksiyonda yer alan deri görünümlü kıyafetler ise triko ile birbirini tamamlıyor.

Mango Soft
Mango
2020-21
Sonbahar-Kış
Benzer İçerikler
Moda Mango'nun triko aşkı Mango sezonu trikoyla açtı.
14.09.2020
Moda İyimserlik bu yazın teması Mango umut dolu mesajıyla yeni kampanyası Life In Bloom’u sunar.
29.05.2020
Moda Mango Kızları Günlüğü: Bölüm 1 Sosyal uzaklaşma ve hemen ardından iki günlük karantinayı yaşadığımız günlerimizde markaların dijital projeleri hız kazandı.
11.04.2020
Son Eklenenler
Moda adidas X Ivy Park koleksiyonuna hazır mısınız? adidas ve Beyoncé hazırladıkları yeni adidas X Ivy Park koleksiyonuyla katlayarak devam ediyor.
23.10.2020
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020