All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 14.09.2020 Mango'nun triko aşkı Onur Özcan

Mango sezonu trikoyla açtı.

Triko dönemini açtık. Trikolar sonbahar aylarında gardıroplarımızın vazgeçilmez parçalarındandır. İçerisinde birçok trikonun yer aldığı Mango Soft koleksiyonu konfor ve işlevselliğin ön plana alınarak özel olarak hazırlandığı ürünler ile bizlere unutulmaz bir sonbahar deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

İspanyol devi Mango, her sezonda öne çıkarmaya çalıştığı triko bu sezon farklı bir anlam kazanıyor. Serin sonbahar akşamları ve sıcak gündüz dengesizliğinde ilaç gibi gelen triko merkezli koleksiyonda dokunun yumuşaklığı sonbaharın temsilcisi beyaz, krem, gri, bej ve kahverenginin hoş tonlarıyla destekleniyor. Sakinliği vurgulayan renk paleti triko konforu ile birleşiyor. Hazırlanan koleksiyonda özel dikim paltolar görünümleri güçlendirerek şıklık katıyor. Koleksiyonda yer alan deri görünümlü kıyafetler ise triko ile birbirini tamamlıyor.

Mango Soft
Mango
2020-21
Sonbahar-Kış
Benzer İçerikler
Alışveriş #ALLlist: 500 TL altı çantalar Yeni sezonda kombininizi tamamlayacak eğlenceli ve şık çantalar sizlerle.
26.04.2021
Alışveriş #ALLlist: 500 TL altı botlar Soğuk havaların vazgeçilmezi olan en şık botları sizler için bir araya getirdik.
08.02.2021
Alışveriş #ALLlist: 500 TL altı kabanlar Her gardıropta olması gereken kaban modellerini sizler için bir araya getirdik.
30.01.2021
Son Eklenenler
Moda Aynı sahnede güçlü isimler Beymen Club, Büşra Develi ve Birkan Sokullu ile moda tutkunlarını yeni bir keşfe davet ediyor.
02.09.2021
Moda Pandora ile hikayeni anlat Yeni başlangıçların ve özel anların en güzel hediyesi olan Pandora, stilini göstermen ve hikayeni anlatman için yepyeni mücevherleriyle birlikte seni şık bir dünyaya davet ediyor. Bu davete kulak vermek ister misin?
02.09.2021
Moda Serena'dan sportif koleksiyon Serena Williams Nike ile yeni bir koleksiyon çıkarmaya hazırlanıyor.
26.08.2021