All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 11.04.2020 Mango Kızları Günlüğü: Bölüm 1 Yunus Başaran

Sosyal uzaklaşma ve hemen ardından iki günlük karantinayı yaşadığımız günlerimizde markaların dijital projeleri hız kazandı.

Tüm dünya gergin ve sükunet içinde Covid-19 salgınının sona ermesini bekliyor. Ülkemiz de, dün itibariyle büyükşehirlerde karantina günlerini kısa süreli olsada başlattı. Artık evlerimize kapanma ve tamamen kendimize dönme vakti. 

Evde geçirdiğimiz bu vakitlerde ise en büyük arkadaşımız sosyal medya. Dijital ama bir o kadar da gerçek olan bu dünyayı başarılı bir şekilde kullanan markalar birbiri ardına dijital projelerini lanse ederek hem koleksiyonlarını tanıtıyor hem de bizlere evlerimizde sıkılmayacağımız ortamlar oluşturmaya çalışıyor. Bu isimlerden birisi ise salgını en ağır yaşayan ülke İspanya’dan çıkan Mango. Tüm bu olumsuzlukların yanı sıra Mango, Mango Girls Diaries (Mango Kızları Günlüğü)’nü sunar.

Mango Girls Diaries’in ilk bölümünde sanatçı ve ses tasarımcısı Inés Mèlia bizi stüdyosuna davet ediyor ve rengarenk tablolarından birinin yaratıcı sürecini anlatıyor. Fransa’nın güneyinde doğan sanatçı, önceleri Paris’in en ünlü kulüplerinde performans göstererek ses tasarımcısı ve DJ olarak tanındı.  Şu anda ise bu özelliğini, genç yaşlardan beri uğraştığı en büyük tutkusu olan resim ile birleştirerek hayatını devam ettiriyor. Kâğıt veya tahta üzerine çalıştığı eserler; seyahatlerinden, çocukluğundan veya derin duygulardan ilham alarak ortaya çıkmış. Kreasyonlarında soyut şekiller ve yumuşak renkler yer alıyor. Önümüzdeki haftalarda diğer Mango Kızları, fotoğrafları videoları ve Instagram canlı yayınlarıyla hayatımızda olmaya devam edecek. 

mango
Mango Girls Diaries
Inés Mèlia
Benzer İçerikler
Moda İyimserlik bu yazın teması Mango umut dolu mesajıyla yeni kampanyası Life In Bloom’u sunar.
29.05.2020
Moda Mango Kızları Günlüğü: Bölüm 1 Sosyal uzaklaşma ve hemen ardından iki günlük karantinayı yaşadığımız günlerimizde markaların dijital projeleri hız kazandı.
11.04.2020
Son Eklenenler
Moda Varla yok arası 2013 yılında ilk kez lanse edilen Nude koleksiyonu büyüyerek devam ediyor.
04.06.2020
Moda İsveç Dayanışması: Chimi x H&M İsveçli hazır giyim markası son dönemin popüler güneş gözlüğü markası Chimi ile güçlerini birleştirerek renkli bir kapsül koleksiyona imza atıyor.
04.06.2020
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020