All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.01.2021 LVMH Prize 2021 Onur Özcan

Moda dünyasına eşsiz yeteneklerin kazandırılmasında öncü olan LVMH Prize 2021 için başvurular başladı.

Moda dünyasına giriş bileti niteliğindeki bu önemli moda yarışması her yıl dünyanın dört bir yanındaki eşsiz yetenekleri modanın en önemli isimleri ile bir araya getirerek kendilerini gösterme fırsatını sağlıyor. Dünyanın en prestijli yarışmaları arasında yer alan LVMH Prize'a katılabilmek için 40 yaşın altında olmak ve en az iki koleksiyon tasarlarmış ve üretmiş olmak gerekiyor. Moda dünyasına kendini kanıtlamanın yanı sıra yarışmanın ödülü 330,000 Euro değerinde. Aynı zamanda yarışmanın kazananına pazarlamadan telif haklarına kadar üretim ve sarış süreci boyunca mentörlük sağlanacak. Yarışmanın ikincilik ödülü olan Karl Lagerfeld Jüri Özel Ödülü ile ikinci olan kişiye 150,000 Euro ve bir yıllık mentörlük ödülleri verilecek. Geçtiğimiz yıl jüri yarışma tarihinde bir ilke imza atarak ödülü son sekiz finalist arasında bölmeye karar verdi. Jürinin pandemi sürecinde yetenekli finalistleri desteklemek adına aldığı bu karar büyük takdir topladı. Alınan karar sebebiyle geçtiğimiz yılın tek bir kazananı olmadı. Son sekiz finalist arasında Ahluwalia, Casablanca, Chopova Lowena, Nicholas Daley, Peter Do, Sindiso Khumalo, Tomo Koizumi ve Supriya Lele yer alıyordu. Son katılım tarihinin 28 Şubat olduğu LVMH Prize moda yarışması ve başvuru süreci hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

LVMH Prize
Karl Lagerfeld
Benzer İçerikler
Moda LVMH Prize 2021 Moda dünyasına eşsiz yeteneklerin kazandırılmasında öncü olan LVMH Prize 2021 için başvurular başladı.
12.01.2021
Moda LVMH Prize’dan sürpriz açıklama Moda dünyasını şekillendiren, yeni kanları destekleyen LVMH Prize iptal oldu ancak yine de kazanan var.
16.04.2020
Moda Moda dünyasının heyecanla beklediği an Moda dünyasının en prestijli yarışması olan Uluslararası Woolmark Prize’ın başvuruları başladı.
03.04.2020
Son Eklenenler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Moda 60.Yıla özel koleksiyon 60'ıncı yılın kutlu olsun Dr. Martens!
09.04.2021