All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 30.11.2020 Louis Vuitton’dan RED desteği Yunus Başaran

Product (RED) ekosistemine yeni bir ürün eklendi.

AIDS ile Savaş Küresel Fonu’na bağış yapmak, AIDS/HIV tedavi ve araştırmalarına destek olmak için ortay açıkmış (RED) kuruluşuna destek veren firmaların sayısı oldukça fazla. Yarın yani 1 Aralık Dünya AIDS Günü öncesinde uzun yıllardır (RED)’e destek olan Louis vuitton, bu projeye desteğinin devam ettiğini özel bir sneaker modeliyle duyurdu. 

Louis Vuitton I (RED) Trainer adındaki yeni yorum kırmızı-beyaz hatlarıyla cazibesini ortaya koyuyor. Sezonun sevilen sneaker modelinin kırmızı albenisine bezenmiş yorumu, kabartmalı monogram deseni, moda evinin yenilikçi çizgisini taşıyor. 1 Aralık’tan itibaren satışa çıkacak modelden elde edilecek gelirin bir kısmı tabii ki (RED)’e aktarılacak.

Louis Vuitton
(RED)
Sneaker
Trainer
Benzer İçerikler
Moda LV Trainer'a yeni tasarım Louis Vuitton yeni LV Trainer Upcycling modeli ile sürdürülebilirlik mesajı veriyor.
21.01.2021
Moda #YakınMarkaj: Louis Vuitton 2021 İlkbahar-Yaz Erkek Aksesuarları Erkek koleksiyonunun aksesuarlarını sunan Louis Vuitton, genç ve dinamik tasarımlar sunuyor.
15.01.2021
Moda Louis Vuitton yeni yüzünü duyurdu Ünlü tenisçi Naomi Osaka kariyerine bir başarı daha ekledi.
12.01.2021
Son Eklenenler
Moda İkonik saat şimdi bronz Longines Legend Diver Watch, modern çağa ayak uydurmaya devam ederken cazibesini de arttırıyor.
22.01.2021
Moda Mansur Gavriel’in yeni gözdesi Mansur Gavriel, çok sevilen çanta modeli Lady ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.
22.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021