All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 30.11.2020 Louis Vuitton’dan RED desteği Yunus Başaran

Product (RED) ekosistemine yeni bir ürün eklendi.

AIDS ile Savaş Küresel Fonu’na bağış yapmak, AIDS/HIV tedavi ve araştırmalarına destek olmak için ortay açıkmış (RED) kuruluşuna destek veren firmaların sayısı oldukça fazla. Yarın yani 1 Aralık Dünya AIDS Günü öncesinde uzun yıllardır (RED)’e destek olan Louis vuitton, bu projeye desteğinin devam ettiğini özel bir sneaker modeliyle duyurdu. 

Louis Vuitton I (RED) Trainer adındaki yeni yorum kırmızı-beyaz hatlarıyla cazibesini ortaya koyuyor. Sezonun sevilen sneaker modelinin kırmızı albenisine bezenmiş yorumu, kabartmalı monogram deseni, moda evinin yenilikçi çizgisini taşıyor. 1 Aralık’tan itibaren satışa çıkacak modelden elde edilecek gelirin bir kısmı tabii ki (RED)’e aktarılacak.

Louis Vuitton
(RED)
Sneaker
Trainer
Benzer İçerikler
Moda İddialı sonbahar koleksiyonu Louis Vuitton yaptığı iş birliği ile son zamanların en iyi koleksiyonlarından birini çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton’dan yaz desenleri Taze, yazlık ve yeni desenleriyle Louis Vuitton giyimden aksesuara birçok ürünün bulunduğu koleksiyonunu çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton ve UNICEF işbirliği Louis Vuitton ve UNICEF güçlerini önemli bir amaç için birleştiriyor.
23.02.2021
Son Eklenenler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Moda 60.Yıla özel koleksiyon 60'ıncı yılın kutlu olsun Dr. Martens!
09.04.2021