All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.01.2021 Louis Vuitton yeni yüzünü duyurdu Onur Özcan

Ünlü tenisçi Naomi Osaka kariyerine bir başarı daha ekledi.

Louis Vuitton moda evi güçlü, modern ve stil sahibi Louis Vuitton kadınını yansıtan ünlü tenisçi Naomi Osaka'nin markanın yeni yüzü olduğunu duyurdu. Osaka'nın yüzü olacağı 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonu fotoğrafları Louis Vuitton Kreatif Direktörü Nicolas Ghesquière'nin kadrajından çıktı. Naomi Osaka bu iş birliği hakkındaki hislerini şu sözlerle ifade ediyor;"Tenisin dışında tutku duyduğum bir diğer şey de kuşkusuz ki modadır ve Louis Vuitton'dan daha ikonik bir marka bilmiyorum. Nicolas ile birlikte çalışmak benim için büyük bir onur. O hayranlık duyduğum bir tasarımcı ve ikimiz de Japon kültürünü ve tarzını çok seviyoruz. Markanın global yüzü olmak benim için büyük bir hayaldi." Moda evinin Kreatif Direktörü Nicolas Ghesquière ise şunları ekliyor;"Naomi kendi kuşağını temsil eden ve herkes için rol model olan eşsiz bir kadın. Kariyeri ve hayata bakış açısı oldukça ilham verici. Ona hayranım her zaman kendisi olmaya başarabiliyor ve değerlerinden ödün vermiyor."

Louis Vuitton
Naomi Osaka
Benzer İçerikler
Moda İddialı sonbahar koleksiyonu Louis Vuitton yaptığı iş birliği ile son zamanların en iyi koleksiyonlarından birini çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton’dan yaz desenleri Taze, yazlık ve yeni desenleriyle Louis Vuitton giyimden aksesuara birçok ürünün bulunduğu koleksiyonunu çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton ve UNICEF işbirliği Louis Vuitton ve UNICEF güçlerini önemli bir amaç için birleştiriyor.
23.02.2021
Son Eklenenler
Moda Fendi müjdeyi verdi İngiliz yaratıcılığı ile İtalyan ihtişamı onurlandıran zarif stillere hazır mısınız?
13.04.2021
Moda Beymen yeni koleksiyonunu tanıttı İstanbul Boğazı’nda moda rüzgarları esti.
13.04.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021