All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.01.2021 Louis Vuitton yeni yüzünü duyurdu Onur Özcan

Ünlü tenisçi Naomi Osaka kariyerine bir başarı daha ekledi.

Louis Vuitton moda evi güçlü, modern ve stil sahibi Louis Vuitton kadınını yansıtan ünlü tenisçi Naomi Osaka'nin markanın yeni yüzü olduğunu duyurdu. Osaka'nın yüzü olacağı 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonu fotoğrafları Louis Vuitton Kreatif Direktörü Nicolas Ghesquière'nin kadrajından çıktı. Naomi Osaka bu iş birliği hakkındaki hislerini şu sözlerle ifade ediyor;"Tenisin dışında tutku duyduğum bir diğer şey de kuşkusuz ki modadır ve Louis Vuitton'dan daha ikonik bir marka bilmiyorum. Nicolas ile birlikte çalışmak benim için büyük bir onur. O hayranlık duyduğum bir tasarımcı ve ikimiz de Japon kültürünü ve tarzını çok seviyoruz. Markanın global yüzü olmak benim için büyük bir hayaldi." Moda evinin Kreatif Direktörü Nicolas Ghesquière ise şunları ekliyor;"Naomi kendi kuşağını temsil eden ve herkes için rol model olan eşsiz bir kadın. Kariyeri ve hayata bakış açısı oldukça ilham verici. Ona hayranım her zaman kendisi olmaya başarabiliyor ve değerlerinden ödün vermiyor."

Louis Vuitton
Naomi Osaka
Benzer İçerikler
Moda #YakınMarkaj: Louis Vuitton 2021 İlkbahar-Yaz Erkek Aksesuarları Erkek koleksiyonunun aksesuarlarını sunan Louis Vuitton, genç ve dinamik tasarımlar sunuyor.
15.01.2021
Moda Louis Vuitton yeni yüzünü duyurdu Ünlü tenisçi Naomi Osaka kariyerine bir başarı daha ekledi.
12.01.2021
ALL Men Louis Vuitton Pre-Fall'da yeni logo Hazırlanan koleksiyondaki çantalar ve giysilerde yer alan Louis Vuitton logosu yeni versiyonlarla karşımıza çıkıyor.
07.01.2021
Son Eklenenler
Moda Jil Sander yeni ailesine katılıyor Jil Sander'ın el değiştireceği haberleri netlik kazanıyor.
20.01.2021
Moda Puma'dan nostaljik koleksiyon 1950'li yıllarda hayatımıza giren Peanuts karakterleri Puma'da hayat buluyor.
20.01.2021
Moda Paris’te ilkbahar esintileri Jimmy Choo, yeni koleksiyonu ile bizlere Paris’te ilkbaharı yaşatıyor.
20.01.2021