All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 23.02.2021 Louis Vuitton ve UNICEF işbirliği Merve Girgin

Louis Vuitton ve UNICEF güçlerini önemli bir amaç için birleştiriyor.

Louis Vuitton, sosyal sorumluluk projelerine olan duyarlılığını yeni kampanyası ile gözler önüne seriyor. Daha iyi bir dünya için bir araya gelen Louis Vuitton ve UNICEF, #MakePromise kampanyası ile farkındalık yaratmaya devam ediyor.  Mavi, pembe, yeşil ve siyah renklerde gelen Silver Lockit adındaki bileklikler daha bir gelecek için sahiplerini arıyor. Bilekliklerin ip kısmı organik pamuktan yapılırken kilit kısmı geri dönüştürülmüş gümüşten üretiliyor. Kilidin üzerindeki mini LV logosu da gözden kaçmıyor elbette. Yine organik pamuktan yapılan oyuncak ayılar ise LV logosunu ve monogam LV çiçeklerini taşıyor.  

louis-vuitton
Benzer İçerikler
Moda İddialı sonbahar koleksiyonu Louis Vuitton yaptığı iş birliği ile son zamanların en iyi koleksiyonlarından birini çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton’dan yaz desenleri Taze, yazlık ve yeni desenleriyle Louis Vuitton giyimden aksesuara birçok ürünün bulunduğu koleksiyonunu çıkardı.
29.03.2021
Moda Louis Vuitton ve UNICEF işbirliği Louis Vuitton ve UNICEF güçlerini önemli bir amaç için birleştiriyor.
23.02.2021
Son Eklenenler
Moda Moda Haftası başlıyor Dijital olarak gerçekleşecek olan Fashion Week Istanbul, 13-16 Nisan tarihleri arasında moda tutkunlarıyla bir araya gelecek.
12.04.2021
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021