All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 30.06.2020 Looney Tunes’u özlediniz mi? Yunus Başaran

Tommy Hilfiger ve Warner Bros. işbirliği ile hazırlanan Tommy Jeans Looney Tunes kapsül koleksiyonu miniklerin dünyasını renklendiriyor.

Çocuklar için özel stiller içeren Tommy Jeans Looney Tunes® kapsül koleksiyonu büyük ilgi görüyor. Dünya çapında televizyon dizileri, filmler, çizgi romanlar, müzik albümleri, video oyunları ve hatta lunaparklar gibi çok geniş bir alanı kapsayan Looney Tunes® ile markanın yaratıcılığı çeşitli kanallarda kullanma tutkusu tam bir uyum sergiliyor. Tommy Hilfiger, koleksiyon hakkında şöyle konuştu: “Tommy Jeans Looney Tunes® kapsül koleksiyonu, gençlik enerjisi ve kararlı iyimserlikle tanımlanan iki markayı heyecan verici bir şekilde buluşturuyor. Her iki marka olarak mirasımızı onurlandırmaya devam ederken bir yandan da bugün karşılık bulacak şekilde yeni yorumlarla tasarımlarımızı sürekli güncelliyoruz. Paylaştığımız bu ruh ve onun ifadesi olan bu koleksiyon, dünyanın her yanındaki gelecek nesil hayranlarımıza hitap ediyor.” Sokak giyimi odaklı bir bakış açısıyla tasarlanan kapsül koleksiyonu, klasik Warner Bros. karakterlerine bugünün nesilleri için hayat veriyor. Koleksiyonda Tommy Jeans logosu ile Bugs Bunny, Daffy Duck, Tweety Bird, Sylvester the Cat, Tasmanian Devil, Road Runner ve Wile E. Coyote gibi sevilen çizgi karakterleri bir araya getiren özgün animasyonlar yer alıyor. Kapsül koleksiyonda, önünde hibrit logo bulunan rahat kalıplı gri, lacivert ve açık pembe sweatshirt’ler yer alıyor. Tamamı Looney Tunes® desenli kapüşonlu kısa sweatshirt, havuz terlikleri, sırt çantası, balıkçı ve beysbol şapkaları kapsül koleksiyona enerji katıyor. Minik yaratık desenli sneaker’lar, bel çantası, eşofman altı ve denim ceket, temel sokak giyimi parçaları olarak dikkat çekiyor. Her parça, sosyal medyanın şık giyimli, özgüvenli, doğal dijital yaratıcılarının gardıroplarına ideal ekler oluyor.

Tommy Hilfiger
Warner Bros.
Tommy Jeans Looney Tunes
Looney Tunes
Bugs Bunny
Daffy Duck
Tweety Bird
Sylvester the Cat
Tasmanian Devil
Road Runner
Wile E. Coyote
Benzer İçerikler
Moda Looney Tunes’u özlediniz mi? Tommy Hilfiger ve Warner Bros. işbirliği ile hazırlanan Tommy Jeans Looney Tunes kapsül koleksiyonu miniklerin dünyasını renklendiriyor.
30.06.2020
Kültür-Sanat Wonder Woman'ın gösterim tarihi açıklandı DC’nin en güçlü kadın süper kahramanı yeniden beyaz ekranda.
15.06.2020
Moda Modanın geleceği Tommy Hilfiger Fashion Frontier Challenge yarışmasının ikincisi gerçekleşti.
09.03.2020
Son Eklenenler
Moda Ruhu bohem Denim etekler bu sezon bohem stilden ilhamını alıyor. A kesim midi etekler podyumlardan sonra sokak modasını da ele geçirecek gibi duruyor.
02.07.2020
Moda Harry’nin hırkasını örelim JW Anderson’ın çok konuşulan patchwork hırkasına kolayca sahip olabiliriz.
02.07.2020
Moda Rihanna’dan hayranlarına sürpriz! Rihanna SavageXFenty kampanyası için dört hayranı ile birlikte objektif karşısına geçti.
02.07.2020