All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 03.06.2020 Londra’dan gelen incelik Yunus Başaran

Londra merkezli Zuku Exclusive Bag’e göz atın!

Aksesuarların vazgeçilmez olduğu bu dönemde, Londra merkezli bir marka, naif çizgileriyle bizi selamlıyor. Zuku Exlusive Bag, arkasında girişimci kadınların hikayesini barındırırken, %100 deriden üretilerek, yine kadınların beğenisine sunuluyor. Zuku Exclusive Bag, Anemon, Lampros, Aster ve Lonicera olmak üzere 4 farklı temada koleksiyonuyla var oluyor. Caprifoliaceae familyasına ait hanımelinin enerji veren hissini barındıran Lonicera, dokusuyla gökyüzündeki yıldızları anımsatan, eski yunancada “yıldız” olarak bilinen Aster, lale bahçelerinin rengarenk tonlarıyla bütünleşen, ters lale yapısıyla Anemon ve zarif ve feminen tasarımlarını canlı renklerle bezeyen Lampros koleksiyonları artık Türkiye’de...

Zuku
Zuku Exclusive Bag
Anemon
Lampros
Aster
Lonicera
Benzer İçerikler
Moda Londra’dan gelen incelik Londra merkezli Zuku Exclusive Bag’e göz atın!
03.06.2020
Son Eklenenler
Moda Mon Reve ile doğanın izleri Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.
25.11.2020
Moda Gap’ten sürdürülebilirliğe birlik çağrısı Globalden çarpıcı reklam kampanyası görmeye alışığız. Ancak bu reklam kampanyasında konuklar oldukça tanıdık yüzler.
20.11.2020
Moda Yeni sezona yeni ayakkabılar Louis Vuitton 2020 Sonbahar-Kış ayakkabı koleksiyonunu sürpriz bir isimle tanıttı.
18.11.2020