All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.06.2020 Levi’s’ın onur mesajı Yunus Başaran

Levi’s’ın tüm dünyada kutlanan Pride ayı katkıları bu yılda devam ediyor.

Tüm dünyada hak ve özgürlükleri için çabalayan LBGTQ+ bireylerinin bu mücadelesi 50 yıldır devam ediyor. Günümüzde artan cinsiyetçi söylemler ve toplumsal ırkçılık kavramlarına ek olarak LGBTQ+ bireylerini de hatırlamak lazım. Global markalar gibi ülkemizde de birçok isim her yıl Haziran’da kutlanan Pride (Onur) ayı sebebiyle özel koleksiyonlar ve kampanyalar lanse ederek, nefret ve fobiyi dizginlemeye çalışıyor. 

Levi’s ise ilk kurulduğu yıl olan 1853’ten bu yana hep eşitliğin, beraberliğin ve gelişimin savunucusu olduğunu bu yılda yineliyor. Geçtiğimiz yıl lanse edilen Pride koleksiyonu dünya çapında en çok satan koleksiyonlar arasına girmişken markadan benzer bir atılım tekrar geldi. “Use Your Voice” (Sesini Duyur) sloganıyla lanse edilen 2020 Pride koleksiyonu sezonun sevilen tie-dye deseni ve renkleriyle geliyor. Pride’ın coşkusunu başarıyla taşıyan koleksiyona yakından bakalım.

Ayrıca Levi’s bu yılda LGBTQ+ haklarını geliştirme amacı güden Uluslararası Outright Hareketi işbirliğine devam ediyor. Ortaklıklarının ikinci yılında, kenara atılmış hikayeleri hatırlatarak, kim kimi severse sevsin, herkes her yerde gururlu, özgür ve görünür olması için çalışacağını belirtiyor. 

Levi’s
Pride
Outright
LGBTQ+
Benzer İçerikler
Moda Ganni X Levi's® iş birliği Sıfır atıklı sürdürülebilir bir iş için Ganni ve Levi’s bir araya geldi.
13.08.2020
Moda Levi’s’ın onur mesajı Levi’s’ın tüm dünyada kutlanan Pride ayı katkıları bu yılda devam ediyor.
12.06.2020
Lifestyle 5:01 yayınına hoşgeldiniz! Levi’s’ın ikonik jean modeli 501, 147. yılına girdi.
20.05.2020
Son Eklenenler
Moda Ev rahatlığı ile Les Benjamins Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.
04.12.2020
Moda The Fashion Awards 2020 kazananları Her sene merakla beklediğimiz The Fashion Awards, birbirinden değerli isimlerle dijital platformda buluştu.
04.12.2020
Moda Yorgan çantalar bizlerle Ayça Sarc’ın imza attığı Yorganlar Fora sergisi, Mehry Mu çizgisi ile birleşince ortaya çıkan tasarımlar bizlere tatlı bir nostalji yaşatıyor.
03.12.2020