All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.06.2020 Levi’s’ın onur mesajı Yunus Başaran

Levi’s’ın tüm dünyada kutlanan Pride ayı katkıları bu yılda devam ediyor.

Tüm dünyada hak ve özgürlükleri için çabalayan LBGTQ+ bireylerinin bu mücadelesi 50 yıldır devam ediyor. Günümüzde artan cinsiyetçi söylemler ve toplumsal ırkçılık kavramlarına ek olarak LGBTQ+ bireylerini de hatırlamak lazım. Global markalar gibi ülkemizde de birçok isim her yıl Haziran’da kutlanan Pride (Onur) ayı sebebiyle özel koleksiyonlar ve kampanyalar lanse ederek, nefret ve fobiyi dizginlemeye çalışıyor. 

Levi’s ise ilk kurulduğu yıl olan 1853’ten bu yana hep eşitliğin, beraberliğin ve gelişimin savunucusu olduğunu bu yılda yineliyor. Geçtiğimiz yıl lanse edilen Pride koleksiyonu dünya çapında en çok satan koleksiyonlar arasına girmişken markadan benzer bir atılım tekrar geldi. “Use Your Voice” (Sesini Duyur) sloganıyla lanse edilen 2020 Pride koleksiyonu sezonun sevilen tie-dye deseni ve renkleriyle geliyor. Pride’ın coşkusunu başarıyla taşıyan koleksiyona yakından bakalım.

Ayrıca Levi’s bu yılda LGBTQ+ haklarını geliştirme amacı güden Uluslararası Outright Hareketi işbirliğine devam ediyor. Ortaklıklarının ikinci yılında, kenara atılmış hikayeleri hatırlatarak, kim kimi severse sevsin, herkes her yerde gururlu, özgür ve görünür olması için çalışacağını belirtiyor. 

Levi’s
Pride
Outright
LGBTQ+
Benzer İçerikler
Moda Tekrar bir arada Ganni x Levi’s tekrar bir araya gelerek sürdürülebilir tasarımları moda dünyasında görücüye çıkarıyor.
24.02.2021
Moda Pokémon ve Levi’s buluşması Pokémon x Levi’s işbirliğini sosyal medya hesabından açıklayan ikili, renkli tasarımlar ile bir araya geliyor.
28.01.2021
Moda Gabriela Hearst kimdir? Chloé’de kendi rüzgarını estirmeye başlayan Gabriela Hearst’ı yakından tanıyalım.
15.12.2020
Son Eklenenler
Moda Fendi müjdeyi verdi İngiliz yaratıcılığı ile İtalyan ihtişamı onurlandıran zarif stillere hazır mısınız?
13.04.2021
Moda Beymen yeni koleksiyonunu tanıttı İstanbul Boğazı’nda moda rüzgarları esti.
13.04.2021
Moda İkonik tasarımlara yeni dokunuş Gardırobunuzu yenilemeye hazırlanın!
13.04.2021