All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 12.06.2020 Levi’s’ın onur mesajı Yunus Başaran

Levi’s’ın tüm dünyada kutlanan Pride ayı katkıları bu yılda devam ediyor.

Tüm dünyada hak ve özgürlükleri için çabalayan LBGTQ+ bireylerinin bu mücadelesi 50 yıldır devam ediyor. Günümüzde artan cinsiyetçi söylemler ve toplumsal ırkçılık kavramlarına ek olarak LGBTQ+ bireylerini de hatırlamak lazım. Global markalar gibi ülkemizde de birçok isim her yıl Haziran’da kutlanan Pride (Onur) ayı sebebiyle özel koleksiyonlar ve kampanyalar lanse ederek, nefret ve fobiyi dizginlemeye çalışıyor. 

Levi’s ise ilk kurulduğu yıl olan 1853’ten bu yana hep eşitliğin, beraberliğin ve gelişimin savunucusu olduğunu bu yılda yineliyor. Geçtiğimiz yıl lanse edilen Pride koleksiyonu dünya çapında en çok satan koleksiyonlar arasına girmişken markadan benzer bir atılım tekrar geldi. “Use Your Voice” (Sesini Duyur) sloganıyla lanse edilen 2020 Pride koleksiyonu sezonun sevilen tie-dye deseni ve renkleriyle geliyor. Pride’ın coşkusunu başarıyla taşıyan koleksiyona yakından bakalım.

Ayrıca Levi’s bu yılda LGBTQ+ haklarını geliştirme amacı güden Uluslararası Outright Hareketi işbirliğine devam ediyor. Ortaklıklarının ikinci yılında, kenara atılmış hikayeleri hatırlatarak, kim kimi severse sevsin, herkes her yerde gururlu, özgür ve görünür olması için çalışacağını belirtiyor. 

Levi’s
Pride
Outright
LGBTQ+
Benzer İçerikler
Moda Levi’s’ın onur mesajı Levi’s’ın tüm dünyada kutlanan Pride ayı katkıları bu yılda devam ediyor.
12.06.2020
Lifestyle 5:01 yayınına hoşgeldiniz! Levi’s’ın ikonik jean modeli 501, 147. yılına girdi.
20.05.2020
Moda Hailey ve Jaden’dan gençlere Levi’s’tan gençlere mesaj var.
30.04.2020
Son Eklenenler
Moda Pharrell’den insan ırkına İkonik modele Pharrell Williams yorumu geldi.
06.07.2020
Moda Ruhu bohem Denim etekler bu sezon bohem stilden ilhamını alıyor. A kesim midi etekler podyumlardan sonra sokak modasını da ele geçirecek gibi duruyor.
02.07.2020
Moda Harry’nin hırkasını örelim JW Anderson’ın çok konuşulan patchwork hırkasına kolayca sahip olabiliriz.
02.07.2020