All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 23.03.2020 Les Benjamins’ten çağrı Yunus Başaran

Sosyal uzaklaştığımız şu günlerde, markalardan evde kal temalı kampanyalar gelmeye devam ediyor.

Koronavirüs ya da bilimsel adıyla Covid-19 sebebiyle sadece ülkemiz değil tüm dünya sosyal uzaklaşarak hem hastalıktan uzak duruyor hem de salgını yavaşlatmaya çalışıyor. Yüksek moda ve hızlı modanın önemli isimleri de bu evde kalma konusunu sonuna kadar destekliyor. Bir diğer destek ise ülkemizi global moda arenasında başarıyla temsil eden Les Benjamins’ten geldi.

Les Benjamins kurucu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın ve kadın Koleksiyonu baş tasarımcısı eşi Lamia Al Otaishan Aydın'ın başlattığı, markanın 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonu içerisinde yer alan Essentials koleksiyonu merkezinde gelişen yeni kampanya #StayHomeStayCozy adını taşıyor.

Proje kapsamında ise Dila Tarkan, Fethi Sabancı Kamışlı, Tuba Ünsal, Yağmur Tanrısevsin, Burak Yörük, Hakan Sabancı, Mustafa Sandal, Rachel Araz gibi ünlü isimler gerçekleştirdikleri paylaşımlar ile herkesi evde kalmaya davet etti.

Les Benjamins
Stay Home
Stay Cozy
Essentials
Benzer İçerikler
Lifestyle Evde konforlu ofis ortamı Evde çalıştığımız dönem devam ederken çalışma ortamınızı verimli hale getirecek 8 dekorasyon önerisi ile karşınızdayız.
14.05.2020
Kültür-Sanat Harry Potter geri dönüyor Sesli kitap olarak karşımıza çıkan Harry Potter and the Sorcerer's Stone’un ilk bölümü Daniel Radcliffe tarafından seslendiriyor.
07.05.2020
Lifestyle Evde spor: Apple Watch kolaylıkları Sosyal uzaklaştığımız, evde egzersiz yapıyor muyuz?
03.04.2020
Son Eklenenler
Moda Yaratıcılığın geri dönüşümü Chinatown Market ve Allbirds yeni bir özgünlüğe imza atmak için gün sayıyor.
05.08.2020
Moda 13 yıl sonra yeniden Vans, The Simpsons ile ikinci yolculuğuna hazır olduğunu duyurdu.
04.08.2020
Moda Size her yer tatil beldesi 2020 İlkbahar-Yaz sezonunu ortalamışken marine detaylı tasarımlarıyla Beymen Club’a yakından bakalım.
24.07.2020