All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 23.03.2020 Les Benjamins’ten çağrı Yunus Başaran

Sosyal uzaklaştığımız şu günlerde, markalardan evde kal temalı kampanyalar gelmeye devam ediyor.

Koronavirüs ya da bilimsel adıyla Covid-19 sebebiyle sadece ülkemiz değil tüm dünya sosyal uzaklaşarak hem hastalıktan uzak duruyor hem de salgını yavaşlatmaya çalışıyor. Yüksek moda ve hızlı modanın önemli isimleri de bu evde kalma konusunu sonuna kadar destekliyor. Bir diğer destek ise ülkemizi global moda arenasında başarıyla temsil eden Les Benjamins’ten geldi.

Les Benjamins kurucu ve kreatif direktörü Bünyamin Aydın ve kadın Koleksiyonu baş tasarımcısı eşi Lamia Al Otaishan Aydın'ın başlattığı, markanın 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonu içerisinde yer alan Essentials koleksiyonu merkezinde gelişen yeni kampanya #StayHomeStayCozy adını taşıyor.

Proje kapsamında ise Dila Tarkan, Fethi Sabancı Kamışlı, Tuba Ünsal, Yağmur Tanrısevsin, Burak Yörük, Hakan Sabancı, Mustafa Sandal, Rachel Araz gibi ünlü isimler gerçekleştirdikleri paylaşımlar ile herkesi evde kalmaya davet etti.

Les Benjamins
Stay Home
Stay Cozy
Essentials
Benzer İçerikler
Moda Les Benjamins Activewear ürünleri ile karşımızda Moda dünyasının yükselen değeri Les Benjamins, sokak kültürünü Activewear koleksiyonu ile buluşturuyor.
15.01.2021
Moda Ev rahatlığı ile Les Benjamins Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.
04.12.2020
Moda Les Benjamins’in yeni koleksiyonu Les Benjamins’in yeni kapsül koleksiyonu, Grand Prix tutkusuyla bir araya gelerek enerjik ve sıra dışı bir görünüm yaratıyor.
13.11.2020
Son Eklenenler
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021
Moda LV Trainer'a yeni tasarım Louis Vuitton yeni LV Trainer Upcycling modeli ile sürdürülebilirlik mesajı veriyor.
21.01.2021
Moda Jil Sander yeni ailesine katılıyor Jil Sander'ın el değiştireceği haberleri netlik kazanıyor.
20.01.2021