All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 13.11.2020 Les Benjamins’in yeni koleksiyonu Salih Devrim

Les Benjamins’in yeni kapsül koleksiyonu, Grand Prix tutkusuyla bir araya gelerek enerjik ve sıra dışı bir görünüm yaratıyor.

İstanbul merkezli lüks sokak giyim markası Les Benjamins, geçtiğimiz günlerde Coca-Cola ile gerçekleştirdiği iş birliğinden sonra yeni bir koleksiyonla karşımıza çıkıyor. Les Benjamins Racing kapsül koleksiyonu, Bünyamin Aydın’ın Grand Prix tutkusuyla bir araya geliyor. Tasarımların enerjik ve sıra dışı doğası, markanın sokak kültürü anlayışıyla özel bir kapsülde buluşuyor. Yarış kültüründen ve motor sporlarından ilham alınarak oluşturulan tasarımlar, 9 parçalık unisex kapsül koleksiyonunu ortaya çıkarıyor. Koleksiyon, sweatshirtten damalı pantolona, tshirtten kasket şemsiyeye kadar geniş bir yelpaze sunuyor.

Les Benjamins Racing kapsül koleksiyonu 13 Kasım’dan itibaren, Les Benjamins Nişantaşı flagship mağazasında ve web sitesinde satışa sunuluyor.

Les Benjamins
Racing kapsül koleksiyon
Benzer İçerikler
Moda Les Benjamins’in yeni koleksiyonu Les Benjamins’in yeni kapsül koleksiyonu, Grand Prix tutkusuyla bir araya gelerek enerjik ve sıra dışı bir görünüm yaratıyor.
13.11.2020
Moda Les Benjamins’den Rock kültürüne Sonbaharın kapısındayken sezonun merakla beklenen Les Benjamins Wild Wild East koleksiyonuna yakından bakalım.
26.10.2020
Moda DB Berdan’dan sezonsuz tasarımlar Yeni dünya perspektifi ile oluşturulan 001 koleksiyonu, işlevsellik ve sezon ötesi tasarımlarıyla geleceğe sinyal veriyor.
29.09.2020
Son Eklenenler
Moda Mon Reve ile doğanın izleri Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.
25.11.2020
Moda Gap’ten sürdürülebilirliğe birlik çağrısı Globalden çarpıcı reklam kampanyası görmeye alışığız. Ancak bu reklam kampanyasında konuklar oldukça tanıdık yüzler.
20.11.2020
Moda Yeni sezona yeni ayakkabılar Louis Vuitton 2020 Sonbahar-Kış ayakkabı koleksiyonunu sürpriz bir isimle tanıttı.
18.11.2020