All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 26.10.2020 Les Benjamins’den Rock kültürüne Yunus Başaran

Sonbaharın kapısındayken sezonun merakla beklenen Les Benjamins Wild Wild East koleksiyonuna yakından bakalım.

Ülkemizi globalde başarıyla temsil eden Bünyamin Aydın’ın kurucusu olduğu Les Benjamins, geçtiğimiz sezonda Paris’te gerçekleştirdiği lansman ile sunduğu 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonunu oldukça beğenmiştik. Markanın her sezon hakim olduğu ve bizlere getirdiği temalara ,şimdi ise Anadolu Rock ekleniyor.

Bünyamin Aydın’ın otuz yıllık hayatında yaşadığı kişisel dönüm noktalarından ilhamla yaratılan 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonu Wild Wild East adını taşıyor. Modern ama bir o kadar da otantik kültürümüzden elementler barındıran koleksiyon, inovatif kumaşların merkezinde gelişiyor. Les Benjamins’in imzası haline gelen halı deseni bu kez elbise, kazak ve eşarp olarak karşımızdayken kadife kullanımına da aşık olduk. 

Les Benjamins
Bünyamin Aydın
Wild Wild East
Sonbahar-Kış
Benzer İçerikler
ALL Men Moda ile teknolojinin gücü: Ramsey Ramsey, kış aylarına meydan okuyan yeni teknolojik ceketiyle içimizi ısıtmayı başarıyor.
24.11.2020
Moda Les Benjamins’in yeni koleksiyonu Les Benjamins’in yeni kapsül koleksiyonu, Grand Prix tutkusuyla bir araya gelerek enerjik ve sıra dışı bir görünüm yaratıyor.
13.11.2020
Moda Sonbahara yumuşak viraj Yılın o zamanı yine geldi. Peki bu geçiş mevsiminde henüz yazın hararetini atmamışken dolabımızı sonbahara nasıl hazırlayacağız? İşte size faydalı olabilecek birkaç tavsiye.
02.11.2020
Son Eklenenler
Moda Mon Reve ile doğanın izleri Mon Reve Fundamentals 2021, doğaya saygı duruşunda bulunarak beş farklı koleksiyonu bir arada sunuyor.
25.11.2020
Moda Gap’ten sürdürülebilirliğe birlik çağrısı Globalden çarpıcı reklam kampanyası görmeye alışığız. Ancak bu reklam kampanyasında konuklar oldukça tanıdık yüzler.
20.11.2020
Moda Yeni sezona yeni ayakkabılar Louis Vuitton 2020 Sonbahar-Kış ayakkabı koleksiyonunu sürpriz bir isimle tanıttı.
18.11.2020