All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 26.10.2020 Les Benjamins’den Rock kültürüne Yunus Başaran

Sonbaharın kapısındayken sezonun merakla beklenen Les Benjamins Wild Wild East koleksiyonuna yakından bakalım.

Ülkemizi globalde başarıyla temsil eden Bünyamin Aydın’ın kurucusu olduğu Les Benjamins, geçtiğimiz sezonda Paris’te gerçekleştirdiği lansman ile sunduğu 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonunu oldukça beğenmiştik. Markanın her sezon hakim olduğu ve bizlere getirdiği temalara ,şimdi ise Anadolu Rock ekleniyor.

Bünyamin Aydın’ın otuz yıllık hayatında yaşadığı kişisel dönüm noktalarından ilhamla yaratılan 2020-21 Sonbahar-Kış koleksiyonu Wild Wild East adını taşıyor. Modern ama bir o kadar da otantik kültürümüzden elementler barındıran koleksiyon, inovatif kumaşların merkezinde gelişiyor. Les Benjamins’in imzası haline gelen halı deseni bu kez elbise, kazak ve eşarp olarak karşımızdayken kadife kullanımına da aşık olduk. 

Les Benjamins
Bünyamin Aydın
Wild Wild East
Sonbahar-Kış
Benzer İçerikler
Güzellik Sonbaharda Cilt Bakımı Dr. Seran Göçer sonbahar mevisimine özel cilt bakım trendlerini ve cilt gençleştirme uygulamalarını kliniğinde verdiği özel bir davette tanıttı.
07.09.2021
Moda Kaykay kültürünün yükselişi Sokak kültürümüzün iki önemli temsilcisinden önemli bir işbirliği geldi.
12.08.2021
Moda Olimpiyatta Les Benjamins Tokyo 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları için Les Benjamins Kreatif Direktörü Bünyamin Aydın, Tokyo'da yarışacak Türk sporcuların resmi spor kıyafetleri ile büyülüyor.
24.06.2021
Son Eklenenler
Moda Aynı sahnede güçlü isimler Beymen Club, Büşra Develi ve Birkan Sokullu ile moda tutkunlarını yeni bir keşfe davet ediyor.
02.09.2021
Moda Pandora ile hikayeni anlat Yeni başlangıçların ve özel anların en güzel hediyesi olan Pandora, stilini göstermen ve hikayeni anlatman için yepyeni mücevherleriyle birlikte seni şık bir dünyaya davet ediyor. Bu davete kulak vermek ister misin?
02.09.2021
Moda Serena'dan sportif koleksiyon Serena Williams Nike ile yeni bir koleksiyon çıkarmaya hazırlanıyor.
26.08.2021