All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 14.06.2020 Les Benjamins, Bodrum'da All Magazine

The Bodrum EDITION’ın yenilenen Beach Club’ın 21 metrekarelik özel bir pop-up mağaza sizleri bekliyor.

İstanbul merkezli lüks sokak giyim markası Les Benjamins bu yaz Bodrum’da müdavimleriyle bir araya gelmeye hazırlanıyor. 2018’de Ian Schrager ve Marriott International iş birliği ile Yalıkavak’ta açılan The Bodrum EDITION’ın yenilenen Beach Club’ın 21 metrekarelik özel bir pop-up mağaza açan marka burada sezon boyu 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu satışa sunacak. Seul’den Busan’a uzanan, Kore’nin en popüler bisiklet parkuru “The 4 Rivers Path”den ilham alarak hazırlanan İlkbahar-Yaz koleksiyonu zamansız ve giyimi kolay siluetlerden oluşan seçkin parçalar sunuyor. Ayrıca bu mağazada sezon ürünlerinin yanı sıra yanısıra Tie Dye 2.0 kapsül koleksiyonu da satışta olacak. Kapsül koleksiyona aynı zamanda Les Benjamins Flagship Nişantaşı mağazası ve www.lesbenjamins.com ’dan da ulaşabilirsiniz.

LES-BENJAMINS
BODRUM
Benzer İçerikler
Moda Les Benjamins, Bodrum'da The Bodrum EDITION’ın yenilenen Beach Club’ın 21 metrekarelik özel bir pop-up mağaza sizleri bekliyor.
14.06.2020
Son Eklenenler
Moda Ev rahatlığı ile Les Benjamins Les Benjamins Loungewear koleksiyonu, rahat hareket etmemizi sağlayacak ürünleri bir araya getiriyor.
04.12.2020
Moda The Fashion Awards 2020 kazananları Her sene merakla beklediğimiz The Fashion Awards, birbirinden değerli isimlerle dijital platformda buluştu.
04.12.2020
Moda Yorgan çantalar bizlerle Ayça Sarc’ın imza attığı Yorganlar Fora sergisi, Mehry Mu çizgisi ile birleşince ortaya çıkan tasarımlar bizlere tatlı bir nostalji yaşatıyor.
03.12.2020