All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 09.09.2020 Lego tasarımıyla adidas ZX Salih Devrim

LEGO’nun tüm renklerini içeren, cesur ve eğlenceli görünümlü adidas ZX 8000 için geri sayım başladı.

Lego, adidas ile ortaklığını, yayınladığı kısa bir videoyla duyuruyor. ZX 8000’in özel bir yinelemesinin paylaşıldığı videoda, Lego parçalarından oluşan bir ayakkabı kutusu öne çıkıyor. Yeşil, mavi, sarı ve kırmızı renklerden oluşan Lego parçalarının, ZX 8000 ile tasarlandığı görülüyor.

Three Stripes 'A-ZX serisinin bir parçası olarak piyasaya sürülen sneaker, sarı bağcıkları ile parıltı sağlarken; dış tabanın kırmızı, orta tabanın ise sarı renkten oluşması ortaya eğlenceli bir tasarım çıkarıyor. Dil kısmına geldiğimizde ise beyazın üstüne kırmızı dokunun işlendiği Lego yazısı dikkatleri topluyor. Orijinal formu bozulmadan yinelenen ayakkabı hakkında şu ana kadar ulaşabildiğimiz bilgiler bunlarla sınırlı kalsa da önümüzdeki haftalarda tüm detayların açıklanacağı tahmin ediliyor. Şimdilik gözler işaret edilen 25 Eylül’e çevriliyor.

lego
adidas
zx 8000
ATOZX
Benzer İçerikler
Lifestyle Lego’dan botanik konsept Büyük küçük herkesin vazgeçilmezi olan Lego markası, beklenmedik bir koleksiyonla karşımızda.
05.01.2021
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Lego tasarımıyla adidas ZX LEGO’nun tüm renklerini içeren, cesur ve eğlenceli görünümlü adidas ZX 8000 için geri sayım başladı.
09.09.2020
Son Eklenenler
Moda Hayatı içine sığdıran çanta Çanta aşıklarına bir önerimiz var. Yaklaşın!
26.01.2021
Moda Sultan Gadimbayli ile modaya bakış Sultan Gadimbayli, tasarımları kadar başarılı ve doğru kararlarıyla da dikkatleri çekiyor. Azimli bir karaktere sahip olan Gadimbayli ile keyifle gerçekleştirdiğimiz sohbete eşlik etmek ister misiniz?
26.01.2021
Moda Asi bir ruh: Alexander McQueen Alexander McQueen 2021 İlkbahar-Yaz koleksiyonun en etkileyici modellerini sundu.
26.01.2021