All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 19.05.2020 Konforlu şıklık All Magazine

Dünyaca ünlü markaların birer klasik olmaya aday sneaker modelleri.

Uzun bir süredir yüksek moda dünyasının radarında olan sneaker'lar farklı formlar ve renkler ile hazır giyim koleksiyonlarının vazgeçilmezi haline gelmişti. Konforun her geçen gün daha da önem kazandığı bugünlerde "It bag"ler yerini "it sneaker"lara bırakıyor. Balenciaga'dan Dior'a, Givenchy'dan Stella McCartney'e dünyada ünlü markalar bir klasik olmaya aday sneaker tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. İster sokakta, ister sporda kullanabileceğiniz bu ayakkabılar her sezon farklı form, kumaş ve desenlerle boy gösteriyor. Özellikle de Balenciaga Track, Dior D-Connect, Gucci Ace Sneaker. 

Galeri Daha fazlasını göster
SNEAKER
TREND
AKSESUAR
Benzer İçerikler
Alışveriş #ALLloves: Sneaker ALL editörleri sezonun en trend sneaker modellerini seçti.
23.09.2020
Moda Konforlu şıklık Dünyaca ünlü markaların birer klasik olmaya aday sneaker modelleri.
19.05.2020
Son Eklenenler
Moda adidas X Ivy Park koleksiyonuna hazır mısınız? adidas ve Beyoncé hazırladıkları yeni adidas X Ivy Park koleksiyonuyla katlayarak devam ediyor.
23.10.2020
Moda adidas ve Lego tekrar bir arada adidas ve Lego, devam eden iş birliklerinin yeni perdesini aralıyor. Spor tarzıyla öne çıkan koleksiyon, geniş bir kitleyle buluşacak.
22.10.2020
Moda Boyner’den yeni koleksiyon Selma Çilek ile birlikte Sonbahar-Kış sezonuna özel hazırlanan koleksiyonda favorilerinizi belirleyin.
19.10.2020