All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 17.09.2020 Kırmızı halının gizli kahramanları Merve Girgin

Hollywood’un gözde isimlerini giyindiren stilistlerin en başarılılarını mercek altına alıyoruz.

O gıpta ile baktığımız kırmızı halı elbiseleri, her giyildiği ile konuşulanlar, sokakta yürürken bile stil sahibi olabilen ünlüler...   İşte bu isimlerin arkasında bazı gizli kahramanlar var.  O gizli kahramanların başında ise stilistler duruyor. Hollywood’un en stil kadını veya en şık erkeği olarak nitelendirdiğimiz isimleri hazırlayan stilistler, bu unvanları almalarının en büyük sebepleri. Müşterilerinin karakterine, duruşuna ve tavrına göre en iyi görünümleri hazırlayan stilistler, sosyal medya sayesinde hazırlık süreçlerini ve yarattıkları stillerin detaylarını rahatlıkla paylaşabiliyorlar. Moda evleriyle iş birlikleri, Instagram sponsorlukları ve marka ile ilişkiler stilistlere ilham verirken, kazanç da sağlıyor. Hollywood’un en başarılı 10 stilistine gelin bakalım.

Stil
Selena Gomez
Benzer İçerikler
Moda Ice Cream ile stil dersleri Selena Gomez ve Blackpink yeni klipleriyle yazın ruhunu yansıtmayı başardı.
17.09.2020
Moda Kırmızı halının gizli kahramanları Hollywood’un gözde isimlerini giyindiren stilistlerin en başarılılarını mercek altına alıyoruz.
17.09.2020
Ünlüler Blake Lively’den kırmızı halı görünümleri 33. Yaşını kutlayan Blake Lively, Holllywood’un şık kadınları arasından yükselmeye devam ediyor.
28.08.2020
Son Eklenenler
Moda DB Berdan’dan sezonsuz tasarımlar Yeni dünya perspektifi ile oluşturulan 001 koleksiyonu, işlevsellik ve sezon ötesi tasarımlarıyla geleceğe sinyal veriyor.
29.09.2020
Moda Canlı: Dior 2021 İlkbahar-Yaz Moda Haftası Maratonu Paris Moda Haftası ile devam ediyor. Paris Moda Haftası’nın ise beklenen defilesi tabii ki de Dior’dan geliyor.
29.09.2020
Moda 60 yılın birikimi: Dr. Martens Marc Jacobs, Dr.Martens’ın 60. yıl dönümünü kutlamak için 27 yıl sonra tekrar aynı sahnede buluşuyor.
29.09.2020