All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 24.12.2020 Keşif zamanı Merve Girgin

Maceraperestlerin favorisi The North Face, Gucci ile lüks modaya taşınıyor.

Gucci, dış giyim markası The North Face ile keşfe çıkmaya hazırlanıyor. Kazaktan monta, ayakkabıdan uyku tulumuna kadar dağcılık üzerine her türlü eşya ve aksesuarı içeren ortak koleksiyon, Gucci’nin estetik algısı ile bir üst seviyeye taşınıyor. Kendini bulma yolunda keşfe çıkanları odağına alan Gucci Kreatif Direktörü Alessandro Michele, The North Face’in teknik ekipmanlarını Gucci mirası ile birleştiriyor.  

The North Face doğa tutkunlarını ve macera arayışında olanları her zaman kendine ilham almasıyla biliniyor. 1966’da San Francisco’da kurulduğundan beri daima yenilik arayışında olması ve her anlamda keşfi teşvik etmesi ise onu özel kılıyor. Gucci ile güçlerini birleştirdiği bu koleksiyon özgürlüğü için yola çıkanları davet ediyor.

gucci
the north face
Benzer İçerikler
Moda İtalyan devi'nden müjde Ünlü İtalyan modaevi, birbirinden ünlü yüzlerle işbirliği içinde.
05.04.2021
Kültür-Sanat Lady Gaga'dan House of Gucci paylaşımı Ödüllü bir oyuncu haline gelen Lady Gaga şimdilerde İtalya'da yer alacağı ikinci büyük proje için çekimde.
11.03.2021
Moda Gucci aşkına Gucci, Sevgililer Günü kapsül koleksiyonu ile kol çantaları, mücevherler ve makyaj ürünleri gibi özel tasarım ürünlerini bizlere sunuyor.
07.02.2021
Son Eklenenler
Moda Dior'dan lüks hamle Lüks pijama takımları, bornozlar, pançolar ve çok daha fazlası.
09.04.2021
Moda Nike’tan yeni hamle Klasikleşmiş siluetlere sürdürülebilir bakış açısı getiren marka, modaseverlerin ilgisini toplamayı başardı.
09.04.2021
Moda 60.Yıla özel koleksiyon 60'ıncı yılın kutlu olsun Dr. Martens!
09.04.2021