All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 24.12.2020 Keşif zamanı Merve Girgin

Maceraperestlerin favorisi The North Face, Gucci ile lüks modaya taşınıyor.

Gucci, dış giyim markası The North Face ile keşfe çıkmaya hazırlanıyor. Kazaktan monta, ayakkabıdan uyku tulumuna kadar dağcılık üzerine her türlü eşya ve aksesuarı içeren ortak koleksiyon, Gucci’nin estetik algısı ile bir üst seviyeye taşınıyor. Kendini bulma yolunda keşfe çıkanları odağına alan Gucci Kreatif Direktörü Alessandro Michele, The North Face’in teknik ekipmanlarını Gucci mirası ile birleştiriyor.  

The North Face doğa tutkunlarını ve macera arayışında olanları her zaman kendine ilham almasıyla biliniyor. 1966’da San Francisco’da kurulduğundan beri daima yenilik arayışında olması ve her anlamda keşfi teşvik etmesi ise onu özel kılıyor. Gucci ile güçlerini birleştirdiği bu koleksiyon özgürlüğü için yola çıkanları davet ediyor.

gucci
the north face
Benzer İçerikler
Moda Lüks moda ile manga sanatı birleşiyor Gucci’nin özel kapsül koleksiyonunda yer alan ünlü manga karakteri Doraemon, ortaya eğlenceli görüntüler çıkartıyor.
15.01.2021
Lifestyle Sanat yansıması Gucci, dikkat çeken Art Wall projesini dünyanın dört bir yanında uygulamaya devam ediyor.
14.01.2021
Moda Keşif zamanı Maceraperestlerin favorisi The North Face, Gucci ile lüks modaya taşınıyor.
24.12.2020
Son Eklenenler
Moda İkonik saat şimdi bronz Longines Legend Diver Watch, modern çağa ayak uydurmaya devam ederken cazibesini de arttırıyor.
22.01.2021
Moda Mansur Gavriel’in yeni gözdesi Mansur Gavriel, çok sevilen çanta modeli Lady ile yeni bir yolculuğa çıkıyor.
22.01.2021
Moda Matthew M. Williams dokunuşu Adınını Givency’nin ikonik çantası Antigona’dan alan çanta koleksiyonu, Matthew M. Williams’ın yorumuyla bizlerle.
21.01.2021