All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Moda
Yayın Tarihi: 10.06.2020 Kenzo’dan gençlere Yunus Başaran

Kenzo bu yaza damgasını vuracak iki işbirliğini açıkladı.

Kenzo’dan 2020 İlkbahar-Yaz sezonu için bir işbirlik haberi geldi. Kreatif Direktör Felipe Oliveira Baptista’nın ince zekasından dokunuşları gördüğümüz kapsül koleksiyonun desenleri ise Kenzo arşivlerinden geliyor. 

Kenzo X Vans koleksiyonu kaykay ve lifestyle markasının Old Skool ve Sk8-Hi isimli ikonik modellerine yer veriyor. Tamamen çiçek baskılarıyla bezeli modeller canlı ve cesur renklerde, 3 farklı baskıya sahip halde geliyor. Kadın ve erkek boylarına da sahip olduğu belirtilen kapsül koleksiyonu aynı zamanda hazır giyim parçalarını ve aksesuarları da içerisinde barındırıyor. 

Kapsül koleksiyona ek olarak Kenzo, kaykay kültürü aşıklarıyla sanatı buluşturan platform The Skateroom ile sınırlı sayıda piyasaya çıkacak bir kaykay serisi de lanse etti. 150 parçadan oluşan kaykaylardan elde edilen gelirin tamamı Jamaika’daki risk altındaki gençleri güçlendirmeyi amaçlayan bir sosyal kaykay projesine bağışlanacak.

Kenzo
Vans
The Skateroom
Felipe Oliveira Baptista
Benzer İçerikler
Moda Kenzo’dan gençlere Kenzo bu yaza damgasını vuracak iki işbirliğini açıkladı.
10.06.2020
Moda Kült sneaker'ların dönüşü 2020 İlkbahar-Yaz sezonuyla artık spor ayakkabılarda markaların kültleşmiş klasik modelleri değer kazanıyor. Gardırobunuza eklemeniz gereken dört model karşınızda.
25.05.2020
Lifestyle Vans’in eğlenceli içerikleri Vans, sizlere dünyasındaki kişilerin yaratıcı kalmak için neler yaptığını öğrenmek ve ilham almak için içerikler sunuyor.
11.05.2020
Son Eklenenler
Moda Pharrell’den insan ırkına İkonik modele Pharrell Williams yorumu geldi.
06.07.2020
Moda Ruhu bohem Denim etekler bu sezon bohem stilden ilhamını alıyor. A kesim midi etekler podyumlardan sonra sokak modasını da ele geçirecek gibi duruyor.
02.07.2020
Moda Harry’nin hırkasını örelim JW Anderson’ın çok konuşulan patchwork hırkasına kolayca sahip olabiliriz.
02.07.2020